New Jersey – Ottawa 0:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 4:3 (po pr.)
Buffalo – Colorado 2:0 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:1 (kon.)
Edmonton – Philadelphia 6:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 3:5 (kon.)
Edmonton Oilers
6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 17.02.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

47:50
    Domácí Lucic zahákoval hostujícího hráče, který byl v šanci. A dostává tak 2 minuty za hákování. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.

33:10
    A máme zde další vyloučení dvě minuty si odpyká domácí Benning za zbytečný faul uprostřed hřiště za nedovolené bránění.

32:35
    Oba hráči nakonec od rozhodčích dostali 5 minut a odcházejí na trestnou lavici. Kde si odpočinou a odpykají svůj trest.

14:50
    Po osobním souboji v obraném pásmu Edmontonu dostává zcela zbytečně Lucic dvě minuty za nafilmovaný pád. Toto byla školácká chyba. Ale zároveň dostává 2 minuty za sekání i hostující Manning. Takže uvidíme hru 4 na 4.

Michal Studničný

Branky a nahrávky: 3. Hendricks (Letestu, Pakarinen), 16. Draisaitl (Benning, Nugent-Hopkins), 29. Eberle (Maroon, McDavid), 30. Nugent-Hopkins (Gryba, Kassian), 38. Klefbom (McDavid, Hendricks), 55. McDavid (Eberle) – 21. Gudas (Couturier), 40. Simmonds (B. Schenn), 49. B. Schenn (Voráček, Giroux)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Benning, Sekera, A. Larsson, Klefbom, Gryba, Davidson – Eberle, McDavid (C), Maroon – Slepyšev, Lucic (A), Draisaitl – Kassian, Nugent-Hopkins (A), Caggiula – Pakarinen, Letestu, Hendricks.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Streit (A), Gudas, Manning – Giroux (C), B. Schenn, Simmonds (A) – Weal, Voráček, Couturier – Read, Raffl, Cousins – VandeVelde, Weise, Bellemare.

Rozhodčí: Brad Watson, Tim Peel – Greg Devorski, Ryan Galloway