Vítkovice – Litvínov 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:0 (kon.)
Zlín – Sparta 0:5 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:1 (1:0 po s.n.) | Liberec – Olomouc 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 4:1 (kon.)
Berani Zlín
0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
HC Sparta Praha
Pátek 17.02.2017, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 47. kolo

Zápas lépe zvládli Pražané, kteří Zlínu nasázeli pět branek, ale dlouho to nevypadalo na tak hladký průběh, jelikož do druhé třetiny byli aktivnější a nebezpečnější naopak domácí tým. Ovšem ani jednu z obrovských šancí nedokázali využít, a tak soupeři trestali. V závěrečné třetině skóre upravovali brankami Dominik Uher, Petr Kumstát a nakonec Miroslav Forman. (19:46:09)

59:50
    Hosté vyhazují puk.

59:12
    Popelka nahazuje za Pöpperleho bránu, ale Sparťané puk získávají a vyvážejí.

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:51
    S dalším nahozením si Pöpperle bez problému poradil

58:45
    Okál se dobře protlačil až před Pöpperleho, ale puk nedokázal za něj protlačit.

58:14

58:10
    Vyhozený puk se odrazil až ke Kašíkovi, který rozehrává na volné obránce.

57:51
    Sparta vyhodila puk na zakázané uvolnění.

57:50
    Vránovu střelu vyráží Kašík.

57:20
    Až nyní se Sparťané dostávají do útočného pásma a kombinují.

56:42
    V další šanci se ocitl opět Říčka, který se ve vlastním oslabení řítil sám na branku, ale Pöpperle stále drží čisté konto!

56:20
    Robert Říčka vzal situaci na sebe, ale rozhodčí odpískali ofsajd.

56:14
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Michal Popelka – 2 min., hákování).

56:12
    V obrovské šanci se ocitl Petr Vrána, ale Kašík se dokázal rychle přesunout a skvělým zákrokem šanci zneškodnil!