Lipt. Mikuláš – Žilina 4:5 (kon.) | Poprad – Košice 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 3:2 (po pr.)
Martin – Trenčín 2:4 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 1:0 (kon.)
HK VITAR Martin
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 17.02.2017, 18:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR) • 46. kolo

59:54
    Trenčín dal gól!
    Gól do prázdnej bránky. MICHAL HLINKA sa z pravej strany dostal do útočného pásma po prihrávke Lukáša Vopelku. Následne pre neho nebolo problémom vychutnať si celú situáciu.

55:18
    Daniel Štumpf (TRE) inkasuje dve minúty za sekanie.

52:48
    Martin dal gól!
    PETER KÖNIG dokázal prestreliť od modrej všetko, čo mu stálo v ceste a znižuje na rozdiel jediného gólu. Domácim sa podarilo vrátiť do stretnutia.

50:13
    Radomír Heizer (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

46:40
    Jakub Ručkay (TRE) inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

46:14
    Rýchly protiútok hostí, ktorý začal Andrej Šťastný. Corbeil ešte dokázal puk zasiahnuť, proti JAKUBOVI RUČKAYOVI bol už ale bezmocný. Od Šťastného ešte smeroval puk cez Lukáša Vopelku.

41:19
    Róbert Varga (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

38:48
    Lukáš Kozák spolu s Tomášom Brňákom dokázali poslať PETRA GALAMBOŠA do výbornej pozície. Tomu sa podarilo utešenou strelou prekvapiť Larsa Voldena.

32:24
    Andrej Šťastná (TRE) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

30:31
    Tomáš Pokrivčák (MAR) inkasuje dve minúty za držanie.

25:15
    JURAJ BEZÚCH využil chybu domácej obrany. Získal puk, ktorý už len stačilo nasmerovať do odkrytej bránky.

21:36
    Jozef Švec (TRE) inkasuje dve minúty za hákovanie.

19:27
    Peter Sojčík (TRE) inkasuje dve minúty za podrazenie.

15:50
    Sergei Korostin (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

15:26
    Michal Hlinka svojou polostrelou našiel pred bránkou výborne postaveného LUKÁŠA VOPELKU, ktorý dokázal tečovať puk. Druhú asistenciu si pripisuje Andrej Hatala.