Vítkovice – Litvínov 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:0 (kon.)
Zlín – Sparta 0:5 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:1 (1:0 po s.n.) | Liberec – Olomouc 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 4:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
4:2 (2:0, 1:0, 1:2) Stav série: 1:1
HC ZUBR Přerov
Pátek 17.02.2017, 18:00 • ZS Prostějov • Play-off Chance ligy • Předkolo

Střely na branku – 31:44 (14:9, 11:15, 6:20)

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního večera! (20:38:07)

Hokejisté Prostějova vrátili Přerovu včerejší porážku a vyrovnávají stav série na 1:1 na zápasy. Jestřábi zápas výborně rozjeli. V první části si vypracovali dvougólový náskok, který ještě zkraje druhé třetiny navýšil Lukáš Krejčík. V závěrečné dvacetiminutovce sice Jan Berger dvakrát snižoval na rozdíl dvou zásahů, ale více se už Zubři soupeři nepřiblížili.

59:01
    Běží poslední minuta třetí části.

58:25
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!

Dnešní utkání sleduje 3016 diváků, což je ještě o něco více než včera!

56:53
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté ale ještě snižují! Zubři teď na Jestřáby zatlačili. Před brankou se ocitl v šanci Jan Berger, který pod Kantorem poslal puk do sítě a připsal si druhou trefu v utkání – 4:2. Asistence: Roman Pšurný a Milan Procházka.

56:17
    Vypadá to, že utkání se už bude spíše jen dohrávat. Prostějovští fanoušci pomalu začínají slavit.

55:08
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Je zřejmě hotovo! Martin Novák vyrazil do protiútoku a oslovil svého parťáka ze druhé formace, JANA RUDOVSKÉHO, který se v zakončení nemýlil a postaral se o čtvrtý gól domácího celku. Asistence: Martin Novák a Lukáš Krejčík.

55:03
    Začala už poslední pětiminutovka třetí třetiny. Domácí pozorně brání a směřují k vyrovnání stavu série.

52:31
    Domácí zatím drží svůj náskok. Pro Přerov ubíhá čas stále rychleji.

50:44
    Domácí oslabení přežili, jsou v plném počtu. Zubři mají na vyrovnání něco přes devět minut.

48:43
    Za sekání je vyloučen domácí bek Aleš Holík. Přesilovku si zahraje Přerov.

45:12
    Hosté po snížení vycítili šanci a viditelně ožili. Prostějov to ještě nebude mít snadné.

43:08
    Vida, je tu zápletka! Přesně s koncem domácí přesilovky zrušil Kantorovu neprůstřelnost JAN BERGER. Ten využil chyby obrany Jestřábů, po které se spolu s Karlem Pláškem řítili sami na Kantora a Berger zavěsil pod víko – 3:1. Asistence: Karel Plášek.

42:05
    Domácí pokračují v přesilovkovém náporu. K dispozici mají ještě dvě minuty hry proti čtyřem.

41:08
    Třetí třetinu otevře domácí přesilovka. Za podražení zamířil na trestnou lavici Roman Pšurný.

40:01

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 13. Žálčík (Šlahař, Kantor), 17. Rudovský (Šlahař), 22. L. Krejčík (Martin Novák, Matuš), 56. Rudovský (Martin Novák, L. Krejčík) – 44. Berger (Plášek), 57. Berger (Pšurný, Milan Procházka)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – Protivný, D. Kolář, T. Kvapil, A. Holík (A), Pařízek, Štindl – Fiala, Hozák, Švec – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský – L. Luňák, Venkrbec (C), Indra – Matuš, Šlahař, Žálčík – Zabloudil.
    HC ZUBR Přerov: Horčička (22. Klimeš) – M. Novotný, Ferenc (A), Chmelíř, Malina, Zbořil, Pala, Zahradníček – Plášek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka, Pšurný, Berger – Goiš, F. Dvořák, Kovařík – Petelin, M. Kratochvíl, Ižacký.

Rozhodčí: Mikula, Trombík – Adamec, Hanzlík