Mönchengladbach – RB Lipsko 1:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Schalke 1:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:1 (1:1)
FC Schalke 04
Neděle 19.02.2017, 17:30 • RheinEnergieStadion (Kolín nad Rýnem) • Německá Bundesliga • 21. kolo

Zajímavé utkání mezi Kolínem nad Rýnem a Schalke 04 končí zřejmě spravedlivou dělbou bodů. Obě mužstva praktikovala ofenzivní pojetí hry a k vidění tak byla spousta gólových příležitostí. Branky přesto padaly pouze v prvním poločase. Ve druhé minutě otevřel gólový účet zápasu Schöpf a gólem do šatny vyrovnal Modeste. (19:28:27)

90+3
    90+3. Heintz měl blízko k vítěznému gólu

90+3
    V poslední nastavené minutě domácí zahrávali standardní situaci a málem se radovali z vítězné trefy. Centrovaný balon proskotačil až na zadní tyč, kde Heintz tělem nebo kolenem zakončoval nad břevno. V hledišti to jenom zahučelo...

90+2
    V celku FC Schalke 04 došlo k poslední výměně: trávník opustil Nabil Bentaleb a opačným směrem zamířil Thilo Kehrer.

90+1
    Hrát se bude ještě minimálne tři minuty. Přesně tolik času totiž sudí Stieler nastavil nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hosté v závěru zápasu vytrvale zaměstnávají obranu kolínského týmu.

88
    Gólman Kolína nad Rýnem bezpečně polapil Bentalebův pokus z nařízeného přímého volného kopu.

85
    Defenziva Schalke čelila rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou.

81
    Za útočný faul přichází žlutá karta. Dostává ji Alessandro Schöpf (FC Schalke 04).

81
    A ještě jedna příležitost hostující ekipy, která je v posledních okamžicích velmi nebezpečná! Meyer se opřel do míče zpoza šestnáctky a Kessler u pravé tyče vytáhl excelentní zákrok, kterým podržel svůj tým. Strážce kolínské brány si tímto vysloužil potlesk publika.
    80. Choupo-Moting spálil tutovku

80
    Další šance Schalke! Kolašinac zleva procpal balon do předbrankového prostoru a tam svou tutovku zazdil Choupo-Moting, který trestuhodně minul odkrytou část brány.

78
    Střídání v týmu FC Schalke 04: Guido Burgstaller přepouští své místo Ericu Choupo-Motingovi.
    76. Burgstaller a jeho obrovská šance

76
    Blízko vstřelení gólu byl Burgstaller, který se stal adresátem přihrávky do běhu a po vniknutí do levé části pokutového území vypálil kolem vyběhnuvšího Kesslera ke vzdálenější tyči. Neúspěšnému střelci pak nezbylo nic jiného, než se chytit za hlavu...

75
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: odpracováno má Miloš Jojić a svůj fotbalový um přijde předvést Simon Zoller.