Chaves – Arouca 2:0 (kon.) | Moreirense – Estoril 1:1 (kon.) | Feirense – Boavista 0:1 (kon.)
Sporting – Rio Ave 1:0 (kon.)
CD Feirense
0:1 (0:0)
Boavista FC
Sobota 18.02.2017, 19:15 • Estádio Marcolino Castro • Portugalská Primeira Liga • 22. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (21:13:18)

A je dobojováno! Začátek prvního poločasu jednoznačně patřil domácímu celku, který byl aktivnější a dostával se do pokutového území soupeře. Branku z toho však domácí vytěžit nedokázali a tak přišel z brejku v 63. minutě trest, když se trefil Bulos. Tato branka byla také jedinou a Boavista tak může slavit zisk tří bodů. Domácí poznali hořkost porážky po pěti zápasech.

90+5

90+5
    Poslední taktické střídání, místo Espinha přichází Carraça.

90+4
    Centr z pravé strany dokázal Vagner pohlídat.

90+4
    Rohu se hosté ubránili, domácí jsou ale dále u míče.

90+3
    Domácí budou zahrávat rohový kop, to je jedna z posledních šancí!

90+3
    Medeiros opouští trávník a na poslední vteřinky si zahraje Henrique.

90+1
    Idris vidí za faul druhou žlutou kartu a hosté tak budou dohrávat v deseti!

89
    Vagner vidí žlutou kartu za zdržování hry.

87
    Střídání na obou stranách, odchází Barge a R. Santos, místo nich přichází Babanco a Rochinha.

86
    Medeiros se dostal do další velké šance poté, co si zpracoval vysoký míč ve vápně, zasekl protihráči a levačkou pálil, jeho pokus dokázal dobře vyrazit Vana Alves.

84
    Domácím se pomalu krátí čas na srovnání, navíc se zrovna nedá říct, že by svého soupeře dokázali zatlačit na jeho polovinu.

83
    Santosův loket v obličeji soupeře neušel pozornosti sudího.

81
    Na dlouhý nákop špatně vyběhl Vana Alves, jeho zaváhání ale Medeiros nedokázal potrestat.

80
    Druhá změna v domácím dresu, místo Fabinha přichází Seco.

78
    Espinho dobře sklepl míč hlavou na Medeirose, který z první střílel. Trefil ale jen prostředek branky, kde byl připravený Vana Alves.

77
    Potyčku mezi Santosem a Brunem vyřešil sudí tak, že oběma zmiňovaným kohoutům uštědřil žluté karty!

76
    Ten pro změnu vyboxoval do bezpečí Vagner, domácí posléze zmáčkli svého soupeře na jeho polovině, ale naprosto bez efektu.

75
    Jenže centr dokázala hostující obrana hravě odvrátit. Teď přijde ještě na řadu rohový kop.

75
    Machado si na pravé straně kousek od pokutového území vybojoval faul.

73
    Etebo se nedokázal ve vzduchu prosadit proti hostující obraně. Vagner bude odkopávat od své branky.

72
    Dva rohové kopy po sobě zahrávali hostující fotbalisté, ani jeden se jim nepovedlo přetavit v šanci, nebo aspoň v nějaký náznak.

70
    Domácí celek poprvé střídá, místo Crise nastoupí Etebo.

68
    Na přesný centr zprava jen o malý kousek nedosáhl Medeiros. Hosté jsou rázem velmi aktivní a jsou to právě oni, kdo diktuje tempo hry.

66
    Carvalho dobře posunul míč na levou stranu, kde z první zakončoval Medeiros, s jeho pokusem si nadvakrát poradil Vana Alves.

65
    Domácí jsou brankou pochopitelně opařeni a dá se očekávat, že vstřelená branka naopak nakopne Boavistu.
    63. BULOS - 0:1

63
    Boavista právě vstřelila branku!
    I přes převahu domácího celku jsou to hosté, kdo se ujímá vedení! IVÁN BULOS dostal krásnou přihrávku za obranu, zpracoval si míč a v pádu přesně zakončil!

63
    Další práce pro Vagnera, který si došel pro centr z pravé strany.

62
    Hosté se ve druhém poločase zatím vůbec nedostali do hry, domácí je jednoznačně přehrávají.

60
    Aurelio ve středu hřiště vymotal dva protihráče a posléze byl faulován.

58
    Dobrý centr z pravé strany dokázal k hlavičce zužitkovat Icaro, brankář Vagner ale míč pohodlně chytá. Tohle nebyl problém pro hostujícího gólmana.
    56.

56
    Espinho se odhodlal ke střele z dálky a mířil do šibenice, ale brankář Vagner se vytáhl a dokázal míč vyškrábnout na rohový kop! Výborná práce obou zmíněných!

55
    Ani dva rohové kopy po sobě nevedly pro domácí celek k šanci.

54
    Ve druhém poločase jsou zatím daleko častěji na míči domácí fotbalisté. Uvidíme, jestli jim to také přinese nějakou zajímavou šanci!

52
    Bruno se postavil k exekuci standardní situace a odhodlal se z velké vzdálenosti ke střele, branku ale netrefil. Domácí fotbalisté mají velkou potíž s přesností.

51
    Carvalho velmi nepříjemně fauloval uprostřed hřiště Aurélia, ten je dost otřesený, ale bude v pořádku.

49
    Velmi pěknou kombinací se dostali domácí fotbalisté k brance soupeře, kde zakončoval Bruno, svým pokusem ale trefil jen obránce a poté se míče zmocnil Vagner.

46
    Oba týmy nastoupily do druhého poločasu beze změn.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:17.

Máme za sebou první poločas, který nepřinesl moc fotbalové krásy. Spíše byl plný nepřesností a zbytečných faulů. Jedinou velkou šanci si vytvořili hosté z rohového kopu, hlavičku Bulose ale zvládl domácí brankář zlikvidovat. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Hlavní sudí nastaví jednu minutu v prvním poločase.

45
    S faulem Machada se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu.

43
    Také domácí měli možnost rohového kopu, ale hosté se zatím těmto standardním situacím dobře brání.

41
    Následný rohový kop již další příležitost nepřinesl. Nyní probíhá hra ve středu hracího pole.
    40.

40
    Velká šance hostujícího celku! Po rohovém kopu se do míče hlavou opřel Bulos, jeho pokus tak tak vytáhl Vana Alves na další roh!

38
    Fabinho byl na hrací ploše ošetřován, ale vypadá to, že bude v pořádku.

36
    Jenže fotbalisté Feirense nedokázali svůj dnešní první rohový kop přetavit v příležitost. U míče jsou rázem hosté.

36
    Idris zablokoval centr zleva na roh!

34
    Idris fauloval zezadu bez míče Machada a po zásluze tak vidí žlutou kartu.

32
    Do míče se opřel Bruno, ale trefil pouze ve zdi stojícího protihráče. domácí ale u míče zůstávají.

32
    Domácí budou zahrávat standardní situaci řikající si o střelu!

31
    Akce domácího celku opět skončila kvůli nepřesnosti, Barge míč na hrací ploše nestihl.

30
    Centrovaný míč z levé strany si v poklidu ze vzduchu stáhl Vagner.

29
    Do odraženého míče se z první opřel Machado, ale ani teď neměl Vana Alves žádnou práci.

27
    Zatím je to jedna velká nakopávaná z obou stran, dosud jsme se nedočkali žádné kloudné pohledné kombinace.

24
    Se střelami ze střední vzdálenosti se teď roztrhl pytel, tentokrát zkoušek své štěstí Carvalho, ale ani on branku netrefil. Oba gólmani tak stále čekají na svůj první zákrok!

22
    Hosté měli k dispozici standardní situaci z 35 metrů, Espinho se odhodlal ke střele, ale branku minul. Nic nebezpečného z toho tedy pro hosty neplynulo.

21
    Kvalitu utkání se pokusil svou střelou zpoza vápna pozvednout Machado, ale hostující svatyni hodně přestřelil.

20
    Máme za sebou úvodních dvacet minut, zatím nesledujeme nijak atraktivní utkání, hraje se hodně ve středu hřiště a je zde spoustu nepřesností.

18
    První větší šance zápasu! Medeiros na pravé straně výborně prostrčil míč do vápna na Idrise, který přízemní přihrávkou hledal na malém vápně spoluhráče, míč ale pouze projel pokutovým územím bez povšimnutí hráčů!

17
    Dlouhý nákop domácího brankáře na polovinu soupeře nenašel nikoho ze spoluhráčů.

15
    Hosté zaútočili po levé straně, Vana Alves ale mohl zůstat v klidu, protože centr nebyl přesný.

14
    Evidujeme první střelecký pokus, který má na svědomí Medeiros, jehož rána z halfvoleje jen o kousek minula pravou tyč Alvesovy branky!

13
    Boavista posléze nedokázala proměnit v šanci svůj druhý rohový kop.

12
    Domácí přišli o míč díky zbytečnému faulu loktem od Diase.

9
    Po dalším faulu zahrávali domácí zajímavou standardní situaci vhodnou na centr, obrana Boavisty se ale měla na pozoru a celou situaci zvládla.

8
    Zatím není k vidění nějaká extra podívaná, oba celky dělají hodně chyb a hra je tak hodně neurovnaná.

6
    Espinho se provinil faulem uprostřed hracího pole.

3
    Hosté zahrávali svůj dnešní první rohový kop, od útočného snažená je ale vyrušila píšťalka hlavního sudího. Vana Alves bude po faulu Idrise zahrávat od své branky.

1
    Aurélio se hned dostal do vápna hostí a zatápěl domácí obraně, vše nakonec skončilo faulem domácího fotbalisty.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CD Feirense: Vana Alves – Icaro, Rocha, Barge, Bruno – Fabinho, Cris, Dias, Aurélio – Machado, Karamanos,
    Náhradníci: Peçanha, Babanco, Sony, Monteiro, Thchuameni, Etebo, Hugo Seco

Boavista FC: Vagner – Lucas, Talocha, Edu Machado, Santos – Espinho, Carvalho, Idris – Medeiros, Santos, Bulos
    Náhradníci: Meira, Mbala, Rochinha, Carraça, Henrique, Mesquita, Schembri

Rozhodčí: Hélder Malheiro.

Boavista FC – Hostující celek je v letošní sezoně trochu za svými očekáváními, když se nachází na 11. místě se ziskem 26 bodů. V posledních pěti utkáních dokázali hosté zvítězit pouze jednou, celkem získali šest bodů. V minulém kole hrála Boavista doma se čtvrtou Bragou a dokázala získat jeden bod za remízu 1:1. Braga velmi brzy vedla 0:1, ale za Boavistu dokázal ke konci první půle srovnat z penaltového puntíku Fábio Espinho.

CD Feirense – Domácí celek se momentálně hřeje na 13. pozici se ziskem 25 bodů. Oproti špatnému začátku soutěže teď zažívá Feirense dobré období. Již pět utkání v řadě nepoznali hořkost porážky. A v těchto zmiňovaných pěti utkáních dokázali získat 11 bodů za tři vítězství a dvě remízy. V minulém kole dokázali zvítězit na půdě Tondely 0:1 a to díky penaltové trefě Thiaga Silvy z 82. minuty. Uvidíme, jestli domácí celek dnes ještě prodlouží svou šňůru utkání bez porážky.

Dobrý večer přeji všem příznivcům portugalské nejvyšší fotbalové soutěže. Ta má dnes na programu své 22. kolo a my se společně podíváme na utkání, ve kterém Feirense přivítá na svém hřišti Boavistu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.