Dukla – Karviná 36:31 (kon.) | Litovel – Jičín 31:24 (kon.) | Nové Veselí – Hranice 29:24 (kon.)
Kopřivnice – Královo Pole 26:24 (kon.)
HC Dukla Praha
36:31 (19:12)
HCB Karviná
Sobota 18.02.2017, 16:30Chance Extraliga mužů • 18. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:59:06)

HC Dukla Praha – HCB Karviná 36:31 (19:12)
    Nejvíce branek: Sviták 9/4, Syřínek 8, Šůstek 5 – Frančík 6, Užek 5/4, Hanisch 4. Rozhodčí: Marek Bečička, Tomáš Bubeníček. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/4. Vyloučení: 6:8.

Právě skončilo utkání mezi HC Duklou Praha a HCB Karviná. Z prvního poločasu si domácí odnesli velmi komfortní náskok 19:12, který sice Baník v úvodních minutách druhé půle stahoval, ale Pražané nepřipustili žádné komplikace a následně své vedení navýšili až na rozdíl jedenácti gólů. Poté přišla série vyloučení, díky níž Karviná opět manko lehce stáhla, avšak na jakýkoliv zvrat bylo již pozdě. Dukla si za vítězství 36:31 připsala dva body do extraligové tabulky a udělala další krok k postupu do play off.

Konec zápasu. (36:31)

60
    Hanisch a ani Sviták se svými posledními střelami neuspěli a máme tady konec duelu. (36:31)
    59
    Slavomír Mlotek nádhernou dělovkou z levé spojky trefuje vzdálenější horní kout dukelské brány. (36:31)
    59
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel). (36:30)
    59
    Jan Užek opět vymetl pavouky z horního koutu domácí brány. 30:35 z pohledu Karviné. (35:30)

59
    Sedmičku má k dispozici i Baník. (35:29)

58
    Jakub Sviták napálil ze sedmičky pouze tyč. Karviná může ještě kosmeticky upravit skóre. (35:29)

58
    Sedmimetrový hod pro Duklu! (35:29)

58
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Marek Monczka). (35:29)
    57
    Další gól Libora Hanische z rychlého protiútoku znamená snížení Baníku. (35:29)
    57
    Libor Hanisch se dokázal prosadit na brankovišti a snížil na na 35:28. (35:28)
    56
    Ten hostující ale nyní nezabránil gólu Milana Kotrče z rychlého brejku. (35:27)

56
    Na druhé straně se zaskvěl i gólman Dukly. Světlé momenty brankářů na obou stranách. (34:27)

55
    Vojtěch Patzel krásně oklamal obránce a dostal se až na brankoviště, odkud však nevyzrál na karvinského brankáře. (34:27)

55
    Oddechový čas pro domácí. (34:27)
    55
    Lukáš Frančík znovu dokonale využil velké díry v obraně Pražanů a z levého křídla snižuje na 34:27. (34:27)