Olomouc – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 2:1 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Domácí dokázali ve třetí třetině otočit vývoj zápasu. Vítězný gól vstřelil Daniel Urban. (13:49:47)

59:15
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Mrkvica – 2 min., sekání).

58:43
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Hosté se dostávají do vedení zásluhou DANIELA URBANA. Bez asistence.

57:57

55:57
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Rutar – 2 min., hákování).

55:16

53:36
    Mrkvica opouští trestnou lavici, pokračuje přesilovka domácích proti čtyřem.

53:16
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Krška – 2 min., podražení).

51:36
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Mrkvica – 2 min., podražení).

50:34
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Domácím se podařilo vyrovnat. Autorem branky je MATYÁŠ VINTR. Asistence: Jakub Horký.

47:02

45:02
    Šance na srovnání stavu se nyní naskytla domácím, Za nedovolené bráněné je vyloučen Jiří Mrkvica.

43:01

41:01
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Vogel – 2 min., hákování).

40:01

Hostům se ve druhé periodě podařilo vstřelit branku a do třetí třetiny budou vstupovat s jedním gólem v zádech.