Kladno – Písek 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 0:4 (kon.) | Kolín – Olomouc 3:4 (kon.)
Zlín – Pardubice 3:4 (kon.) | Slavia – Havířov 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (kon.)
Letňany – Vítkovice 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 18.02.2017, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • 16. kolo
    Česká sedmnáctka obsadila minulý týden na domácím Turnaji pěti zemí třetí místo

I gólman nároďáku U17 Lukáš Dostál je #MadeOfHockey ???? ????: hc-kometa.cz

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Přeji pěkné odpoledne, od 16:15 vám ještě ze ŠKOENERGO Arény nabídne kolegyně přenos z DHL Extraligy juniorů. Těším se opět brzy na počtenou, třeba u play-off NOEN Extraligy staršího dorostu. (14:51:46)

Vyrovnané utkání nakonec Mladoboleslavští zvládli, když se prosadili ještě jednou ve třetí třetině. Vsetín podal v posledním utkání sezóny velice kvalitní a bojovný výkon, jenže na body tentokrát nedosáhl. Vsetínským hráčům tedy začíná dovolená, Mladou Boleslav čeká play-off, s největší pravděpodobností bude i druhý rok po sobě v osmifinále čelit Kometě Brno.

59:45
    Zápas se dohrává v útočném pásmu Středočechů.

59:31
    Oddechový čas pro domácí.

59:23
    Bruslaři drží kotouč za vsetínskou branku.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:08
    Boleslavští se snaží utkání dohrát a držet puk ve středním pásmu.

57:01
    David Jirásek (MBL) se po přerušení pustil do Romana Půčka, kterého okamžitě několika pěstmi svalil k zemi. Následně se prali ještě další hráči, čeká se na rozdělění trestů. Vyloučen byl Zdeněk Křížek (MBL) za hrubost, Michal Čermák na pět minut a do konce utkání. Pět minut plus do konce utkání dostal také Šimon Jenáček (VSE). Roman Půček (VSE) dostal 2+2 minuty za hrubost. Vyloučeno bylo ze strany hostů víc hráčů, Mladá Boleslav hraje přesilovou hru.

56:25
    Daniel Klímek zamířil od modré čáry mimo Markovu branku.

55:49
    Valaši se znovu dostali do útoku, jenže jim chybí četnější střelba na branku.

55:42
    Domácí se osvobozují.

54:53
    Dominik Hrachovec (MBL) – dvě minuty za pád pod nohy. Vsetín má jedinečnou šanci na vyrovnání.

54:47
    Vsetín hraje ve výhodě, Boleslav půjde do čtyř.

52:21
    Boleslav má pořád tlak a vsetínský gólman má skutečně hodně práce.

51:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Vsetínští si nepohlídali volného JAKUBA ŠÍPKA v levém kruhu, který přesným zásahem překazil Davidu Sachrovi čisté konto. Asistence: Zdeněk Křížek, Martin Nepokoj.

51:29
    Boleslavští se snaží znovu hrát aktivní hru a prosadit se.

50:19

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 13. Dobša (Červenka), 24. Čermák (Dobša), 52. Šípek (Křížek, Nepokoj) – 44. Klímek (Ondračka), 45. Půček

BK Mladá Boleslav: Marek (Haas) – Novák, Jirásek (A), Imlauf, Homolka, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Dvořák, Křížek (C), Simon, Dobša, Hrachovec, Šípek, Havelka, Jindra, Moravčík, Kučera (A)
    VHK ROBE Vsetín: Machač (31. Sachr) – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Nadymáček (C), Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek (A), Matiaško, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Koňařík (A), Půček, Krupa, Najvar

Rozhodčí: Knapík – Hynek, Horažďovský