Burnley – Lincoln City 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Manchester City 0:0 (kon.) | Middlesbrough – Oxford Utd. 3:2 (kon.)
Millwall – Leicester 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Chelsea 0:2 (kon.)
Millwall FC
1:0 (0:0)
Leicester City
Sobota 18.02.2017, 16:00 • The Den (Londýn) • FA Cup • Osmifinále

To je od nás z tohoto zápasu vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se na Vás u dalších online přenosů! Karel Milec (17:58:56)

Mizérie Leicesteru pokračuje! Dnes hrál čtyřicet minut proti deseti, ovšem ani to nestačilo na výhru proti Millwallu, který se v 90. minutě prosadil díky šikovnosti Shauna Cummingse, který tak posílá Millwall do čtvrtfinále! Otázkou je zda tato prohra nezlomí vaz Raniérymu, to se dozvíme v příštích dnech.

90+5

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední minuta nastavení.

90+2
    V závěru se ještě snaží Leicester skórovat, ale nejspíše to již nestihne a vypadne z FA Cupu.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.
    90. Shaun CUMMINGS - 1:0

90
    Millwall právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné! V deseti hrající Millwall se dokázal prosadit v posledních vteřinách utkání a rozhoduje o svém postupu do další fáze FA Cupu. SHAUN CUMMINGS si naběhl do volného prostoru, kde ho viděl Onyvedonma a míč mu tam přistrčil. Cummings následně dokázal míč propasovat až za záda Zielera!

89
    Centr končí v rukou Archera!

89
    Leicester bude zahrávat rohový kop, nejspíše jedna z posledních šancí na skórování

88
    Míč v zámezí a vykopávat bude Zieler.

86
    Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Ferguson, přichází Romeo.

85
    Dnes velmi dobře hrající Okazaki byl u další šance lišek. Dostal se do vápna, kde přízemním centrem hledal nějakého svého spoluhráče, ale přihrávku směrem k vlastní brance tečoval jeden z obránců a Archer měl co dělat, aby míč vyrazil!

84
    Morison vymyslel dobrý oblouček za obranu, ale Onyvedinmovi scházely dva metry, aby postupovat na Zielera.

82
    Blíží se nám závěr utkání a domácí se vehementně snaží vstřelit vítěznou branku.

80
    V obrovské šanci se ocitl forvard hostů Okazaki! Odražený balón na malém vápně nedokázal prorvat do brány, skvělý reflexivní zákrok si připsal Archer.