MFK Zemplín Michalovce
2:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
sk Úterý 21.02.2017, 17:00 • NTC Poprad • Niké liga • 20. kolo

V druhom polčase sa podarilo Michalovciam streliť dva góly. V 63. minúte sa presadil Regáli a v 68. minúte Žofčák. Michalovce teda zvíťazili 2:0 a získali tri body. (18:50:22)

90+1

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú jednu minútu.

90
    Tambeho bezpečne strážil Sedlák a podarilo sa mu odzbrojiť trnavského hráča.

88
    Matúš Čonka sa postavil k lopte a rozhodol sa pre priamu strelu na bránu. Macej bol pripravený a zakončenie bezpečne zachytil pri pravej žrdi.

87
    Mikovič bol faulovaný asi dva metre pred šestnástkou a Spartak získava štandardnú situáciu z celkom nebezpečnej pozície.

86
    Michalovce v týchto chvíľach už v podstate iba kontrolujú hru a aktuálny stav. Nie je pravdepodobné, žeby Trnava vyrovnala.

85
    Trnava sa dostala dopredu. Z ľavej strany sa k strele dostal Peter Čögley, no trafil iba do michalovského hráča.

84
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Peter Kolesár, prichádza Tomáš Sedlák.

83
    Na žlté karty to bude 2:2. Dostáva ju aj domáci Jozef Vajs.

82
    Trnava sa vyskytla v dobrej príležitosti. Z ľavej strany strieľal Robert Tambe, no lopta letela tesne vedľa.

80
    Michalovce oveľa zlepšili svoj herný prejav v porovnaní s prvým polčasom. Trnavčania sa tentokrát pokúsili dostať dopredu centrom, no skončilo sa to odpískaným ofsajdom.

79
    Trnavčania sa už nasťahovali na útočnú polovicu a pokúšajú sa niečo vytvoriť.

Dnešné stretnutie sleduje 689 divákov.

76
    Kapitán Trnavy Martin Tóth je potrestaný žltou kartou. Michalovce zahrávali štandardku, ale tá sa neskončila úspešným zakončením.

75
    Trnavčania po dlhšej dobe pohrozili. Robert Tambe pálil spoza pokutového územia. Strele však chýbala dostatočná presnosť.

74
    Vidíme druhú žltú kartu v zápase. Za svoj zákrok ju dostáva Oliver Janso z Trnavy.

73
    Trnava získava v tejto chvíli rohový kop. Michalovčania sa sťahujú pred bránku a rozdeľujú si hráčov.