Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 9:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:2 (kon.)
Letňany – Č. Budějovice 4:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Poruba 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 6:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 7:5 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:3 (po pr.)

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:07:49)

Zlín prohrál nad Jihlavou také čtvrté vzájemné utkání v této sezoně, v tomto případě však bere alespoň jeden bod za prodloužení. Naopak Dukla potvrdila svou pohodu a upevňuje si první místo ve skupině B.

62:47
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je konec! MIROSLAV JUDA svým druhým zásahem v utkání rozhoduje o výhře Jihlavy. Asistence: Patrik Rašín, Vítězslav Brož.

60:01

Ve třetí části Zlín vyrovnal na 2:2. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu, tudíž se bude prodlužovat.

60:00

49:46
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zatím je to zápas využitých přesilovek. Domácí zásluhou TADEÁŠE TALAFY využili dvojnásobnou početní výhodu a srovnávají na 2:2. Asistence: Karel Holík, Tadeáš Dřímal.

49:16
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Piskač – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

49:15
    Zlín hraje v plném počtu a čeká ho zkrácená přesilovka.

48:06
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Ondřej Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

47:15
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Dominik Dvořáček – 2 min., sekání).

42:54
    Jihlava hraje v plném počtu.

40:54
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Pigl – 2 min., napadení).

40:01

Ve druhé třetině hosté otočili vývoj zápasu, díky čemuž po čtyřiceti minutách vedou 2:1. Takže teď to jsou Zlínští, kdo musí dotahovat. Uvidíme, s čím přijdou do třetí části.

40:00

36:48
    Hosté podruhé v utkání využívají přesilovku a zásluhou TOMÁŠE CHLUBNY otáčejí skóre na 1:2. Asistence: Jakub Krajíček, Patrik Rašín.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 20. Talafa (Holík, Weintritt), 50. Talafa (Holík, Tad. Dřímal) – 25. Juda (V. Brož, Chlubna), 37. Chlubna (Krajíček, Rašín), 63. Juda (Rašín, V. Brož)

Berani Zlín: Horák (Synek) – Prčík, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prokeš – Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Tad. Dřímal, Luža, Chludil, Baďura, Weintritt, Dvořáček.
    HC Dukla Jihlava: Krejčí (Chaloupek) – Piskač, Winkler, Smolko, P. Brož, Barák, Rašín – V. Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Juda, Pigl, Čermák, Svoboda.

Rozhodčí: Škach – Blaha, Goňa.