5:0 (4:0)
SV Zulte-Waregem
Pátek 24.02.2017, 20:30 • Jan Breydel Stadion • Belgická liga • 28. kolo

To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a brzy na shledanou. (22:24:01)

A je tu konec! Brugge poráží Waregem zejména díky naprosto dominantnímu prvnímu poločasu 5:0! Domácí dominovali od první minuty, v prvním poločase byl na hřišti jen jeden tým. Druhý poločas byl už jen formalitou. Domácí ale dokázali vedení ještě navýšit, když se z penalty po faulu na Diabyho trefil kanonýr Vossen. Další gól už nepadl a tak šlágr kola 1. týmu tabulky se 3. skončil jednoznačně pětibrankovým rozdílem. Brugge tak odskakují Waregemu na rozdíl 8 bodů.

90+1

90
    Neúspěšný pokus o střelu Leyeho, provinil se při ní faulem.

87
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Jens Naessens.

86
    Ke kolmici Vormera scházel Diabymu jenom kousek. Brankáře sice v souboji netrefil, ten se na něj ale slovně obořil. Vše se nakonec obešlo bez žluté karty.

85
    A z něho ohrožení branky nepřišlo.

84
    Po Immersově zblokované střele z voleje následuje pro domácí roh.

83
    V nejisté rozehrávce si domácí Engels pomohl proti hostujícímu útočníkovi housličkami.

82
    První žlutá v zápase pro hráče Waregemu Leragera.

81
    A z něho pouze rychlý kontr domácích, zkažený špatnou přihrávkou na Diabyho.

81
    Po závaru před domácí brankou, ze kterého ale hosté nevystřelili, je tu roh.

79
    To ale teď nepotvrdil domácí Vanaken, který se z hranice vápna dostal k zajímavé střele, branku ale těsně netrefil.

78
    Od takhle rozhodnutého zápasu už asi žádnou velkou podívanou očekávat nemůžeme.

77
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Jell Vossen, přichází Dorin Rotariu.

76
    Ani jeden z týmů se dopředu netlačí. Kombinuje se stále ve středu hřiště.

73
    A fanoušci "bůra" řádně oslavují, byl slyšet i dělobuch...

72
    A sám před brankáře se dostal Immers, centr ale nezkrotil a zakončit se mu nepovedlo.
    70. VOSSEN - 5:0