Toronto – NY Rangers 1:2 (1:2 po s.n.) | Montreal – NY Islanders 0:3 (kon.) | Tampa – Calgary 2:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:2 (kon.) | Chicago – Arizona 6:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 1:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Calgary Flames
Pátek 24.02.2017, 01:40 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Tímto bych se s vámi rozloučil. Přeji Vám příjemný den a u dalšího hokejového přenosu zase někdy na počtenou. (04:27:34)

3. Nikita Kučerov (TBL) 1+0

Dnešní utkání sledovalo 19,092 diváků. (VYPRODÁNO)

Statistiky zápasu

Střely na branku: 25 – 25
    Zblokované střely: 10 – 10
    Zásahy brankářů: 22 – 23
    Úspěšnost brankářů: 88% – 92%
    Vyloučení: 5 – 4
    Využití přesilovek: 25% (1/4) – 20% (1/5)
    Bodyčeky: 11 – 14
    Vyhrané buly: 27 – 34

Máme za sebou velice zajímavý zápas, ve kterém vítězí Calgary Flames nad Tampou Bay Lightning 3:2. Zápas to byl velice vyrovnaný, první třetina patřila spíše domácím, druhá perioda jde jednoznačně na stranu hostů. V této třetině si vybudovali menší náskok, který se zuby nehty drželi. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, ikdyž domácí tým hru zdramatizoval. Nic nemění na tom, že si Calgary připsalo dva body za výhru a je zase o něco blíž k postupu do play-off.

59:47
    Hamilton se snaží vyhodit, daří se mu to až na druhý pokus. Calgary je blízko vítězství!

59:43
    Oddechový čas pro domácí.

59:40
    Tampa kombinuje a poté přichází velmi tvrdá střela z hokejky Hedmana. Elliot byl připraven.

59:20
    Velký závar před brankkou Calgary, ale gól z toho není. Čas se velmi rychle krátí.

59:01
    Domácí brankář je opět na střídačce a Tampa opět v útočném pásmu.

58:47
    58:47 Nikita KUČEROV - 2:3

58:47
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí tým ještě tento zápas dramatizuje! Skvělá kombinace, na jejímž konci byl osamocený ruský snajpr NIKITA KUČEROV, kterému nedělalo problém překonat bezmocného Elliota. Asistence: Victor Hedman, Valtteri Filppula.

58:22
    Domácí tým se usadil v útočném pásmu, ale zatím žádná střela nepřichází.

58:04
    Domácí brankář zůstává na střídačce, Tampa hraje přesilovku šest na čtyři.

58:03
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., podražení).

58:01
    Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty základní hrací doby.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 7. Naměstnikov (Coburn, Point), 59. Kučerov (Hedman, Filppula) – 26. Backlund (Giordano, D. Hamilton), 27. Monahan (J. Gaudreau, D. Hamilton), 58. D. Hamilton (Backlund, Frolík)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Dotchin (A), Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Coburn – Kučerov (A), T. Johnson, Palát – Drouin, Point, Killorn – Naměstnikov, Filppula, Boyle – J.T. Brown, Paquette, Dumont.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – D. Hamilton, Giordano (C), Stone, Brodie, Engelland, Bartkowski – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Brouwer (A), S. Bennett, Versteeg – Chiasson, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Jon Mclsaac (#2), Gord Dwyer (#19) – Jonny Murray (#95), Darren Gibbs (#66)

Diváci: 19,092