Prešov – Skalica 3:6 (kon.) | Detva – Michalovce 5:4 (kon.)
HC Prešov
3:6 (0:0, 0:1, 3:5) Stav série: 0:1
HK Skalica
sk Pátek 24.02.2017, 18:00 • Zimný štadión Prešov • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Po dvoch tretinách bolo skóre chudobné, ale v tretej tretine to už bolo ako na hojdačke. Skalici sa napokon podarilo zvíťaziť úvodnom semifinálovom stretnutí 6:3. Ďakujeme za pozornosť.
    Strely na bránu 53:37 (25:7, 12:12, 16:18). (20:20:46)

59:19
    Skalica dala gól!
    KAREL DRAHORÁD pridáva k bodu za asistenciu aj gól do prázdnej brány!
    Bez asistencie.

58:48
    Lukáš Gavalier ostáva na striedačke, Prešov to skúsi v šiestich.

57:34
    Ešte pár sekúnd po skončení presilovky pridáva piaty gól VALERIJ KŇAZEV a dve a pol minúty pred koncom tak Skalica vedie 5:3!
    Asistencia: Karel Drahorád.

Dnešné stretnutie sleduje 2890 divákov.

55:56
    Hostia svoju presilovku o dvoch hráčov využili na gól KRISTIÁNA KUČERU.
    Asistencie: Valerij Kňazev a Ľubomír Škápik.

55:24
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Damián Novický – 2 min., sekanie).

54:21
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Zoltán Kubát – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:35
    Skalica v plnom počte.

52:47
    Drahorád je na ľade, presilovka o dvoch hráčov sa tak skončila.

51:35
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavol Pavešic – 2 min., krosček).

50:47
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Karel Drahorád – 2 min., držanie).

49:37
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    A po prvý raz v zápase je vyrovnané, keď sa strelecky presadil JINDŘICH ABDUL!
    Asistencie: Oliver Jokeľ.

46:59
    Stačilo desať sekúnd a LUKÁŠ KLÍMA využíva presilovku – 2:3!
    Asistencie: Juraj Prokop a Jaroslav Obšut.

46:49
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Róbert Mikéska – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

45:51
    Dlho sa Prešov z gólu netešil, RASTISLAV VEREŠ vracia hostí do dvojgólového vedenia!
    Asistencie: Šimon Petráš a Ľubomír Vaškovič.

44:35
    MARCEL BALÁŽ je prvým semifinálovým strelcom Prešova a domáci tak prehrávajú opäť len o gólik.
    Asistencie: Martin Mikolášek a Gleb Bylina.