Chelsea – Swansea 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Middlesbrough 1:0 (kon.) | Everton – Sunderland 2:0 (kon.)
Hull City – Burnley 1:1 (kon.) | West Brom – Bournemouth 2:1 (kon.) | Watford – West Ham 1:1 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (0:0)
Burnley FC
Sobota 25.02.2017, 16:00 • KCOM Stadium, Hull • Anglická Premier League • 26. kolo

To bude pro tento okamžik všechno, přeju Vám příjemný zbytek víkendu a u fotbalu zase někdy na počtenou. (17:56:16)

Máme za sebou konec dnešního utkání, Hull nedokázal potvrdit roli mírného favorita a pouze remizuje s Burnley 1:1. Na první branku jsme si museli počkat do druhého poločasu. Tom Huddlestone proměnil se štěstím penaltu, jenže vyrovnání přišlo vzápětí. V 76. minutě se po rohu prosadil Michael Keane a stanovil konečný výsledek.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 8:11.

90+5

90+4
    Abel Hernández se dostal k odraženému miči, snažil se trefit zařízení. Jenže jeho střela měla jiné parametry a skončila u diváku.

90+4
    Máme před sebou poslední minutu dnešního zápasu, Hull je u míče a připravuje si svou poslední šanci v zápase.

90+3
    Andrea Ranocchia se dožaduje odpískání penalty za další nastřelenou ruku jednoho z hostů. Atkison nechává hru pokračovat, žádná penalta zatím nebude.

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ashley Barnes (Burnley FC).

90+2
    Domácí publikum chce druhý gól v síti hostů, ale ten je zatím v nedohlednu. Domácí akce musí začít až od vlastního brankáře.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastaví ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Tom Heaton je dnes bez zákroku.

90
    Domácí brankář si dnes připsal dva zákroky.

89
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Robbie Brady, přichází Scott Arfield.

88
    Kamil Grosicki tancoval kolem míče, poté vyslal do hostujícího vápna povedený centr. Ovšem na svém místě byl Tom Heaton, který si pro míč došel.

87
    George Boyd si nedokázal přihrát se Samem Vokesem a tímpádem Burnley o míč opět přichází. Hull může založit další útočnou akci v zápase.

86
    Hull se postupně přibližuje na dostřel hostující branky, ovšem hosté skvěle napadají. Postup k brance je na malou chvíli zpomalen.

85
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Andre Gray, přichází Sam Vokes.
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Westwood, přichází James Tarkowski.

84
    Závěr dnešního zápasu máme tady, konec je na spadnutí. Rozdělí si oba týmy body nebo někdo strhne vedení na svou stranu? To se dozvíme v následujících minutách.

83
    Burnley se zatáhlo na vlastní polovinu, takový styl může hostující hráče velmi mrzet. Zřejmě budou čekat na výhodný brejk do otevřené obrany.