Alavés – Valencia 2:1 (kon.) | Real Betis – Sevilla 1:2 (kon.) | Leganés – La Coruňa 4:0 (kon.)
Eibar – Malaga 3:0 (kon.)
Deportivo Alavés
2:1 (0:0)
Valencia CF
Sobota 25.02.2017, 13:00 • Estadio de Mendizorroza • Španělská LaLiga • 24. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (15:02:05)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:16.

Je dobojováno. Netopýři se sice dvacet minut před koncem dostali zničehonic do vedení zásluhou Carlose Solera, nováček z Alavésu ale poté zavelel k mocnému obratu. O osm minut později vyrovnal krásnou střelou k tyči Ibai Gómez a za dalších osm minut dokonal obrat srbský legionář Katai, jenž se trefil sotva minutu po nástupu do hry.

90+4

90+4
    V poslední nastavené minutě se vše podstatné odehrává ve středu hřiště, domácí jistě kráčí k zisku dalších tří bodů.

90+3
    Ze zmiňované standardky ani následného rohového kopu ale žádné nebezpečí pro Pacheca nepramenilo a zdá se, že je rozhodnuto.

90+2
    Sudí přerušil hru po faulu na Daniho Pareja, fotbalisté Valencie tak budou mít k dispozici ještě jeden přímý kop.

90
    Druhá půle bude o čtyři nastavené minuty delší!

89
    Aleksandar Katai se dostal k další střele, jeho hlavička z nějakých dvanácti metrů ale o nějaký ten metr minula branku netopýrů.

88
    Valencia bude dohrávat o deseti. Fabián Orellana si v souboji se Sobrinem zapomněl nohu příliš vysoko a po druhé žluté kartě jde předčasně pod sprchu!

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Zakaria Bakkali.

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Mario Suárez, přichází Nacho Gil.
    86. Aleksandar KATAI - 2:1

86
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    To jsou věci. Domácí dokonali obrat a pět minut před koncem se dostávají do vedení! Rubén Sobrino našel povedenou kolmicí na hranici pokutového území střídajícího ALEKSANDARA KATAIE, který bez potíží překonal ležícího Alvese!

85
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Aleksandar Katai.

83
    Vcelku lajdácky, jelikož Manuel García si nepohlídal ofsajdovou hranici a uvízl v postavení mimo hru.

82
    Víctor Camarasa si došel pro faul zhruba deset metrů před hranicí pokutového území, nechme se překvapit, jak domácí s touto standardní situací naloží.