Bayern – Hamburg 8:0 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 0:2 (kon.) | Darmstadt – Augsburg 1:2 (kon.)
Freiburg – Dortmund 0:3 (kon.) | RB Lipsko – Kolín nad Rýnem 3:1 (kon.) | Hertha – Frankfurt 2:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:2 (0:2)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 25.02.2017, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 22. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:25:46)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 20:13.

Ani z poslední akce se Hernández do zakončení nedostal a tak mohl hlavní rozhodčí ukončit dnešní zápas. Mohuč v úvodním tlaku získala rozhodující náskok. Nejdříve se po rohovém kopu již ve čtvrté minutě prosadil Stefan Bell. O několik minut později zakroutil Levin Öztunali tak šikovně, že zapadl až k zadní tyči. Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu směrem dopředu, ale Lössl nemusel řešit žádnou nebezpečnou situaci ve své šestnáctce. Naopak Muto mohl po centru Córdoby rozhodnout, ale Leo výborně zasáhl. Muhuč tak bere zaslouženě z dnešního zápasu všechny tři body.

90+5

90+4
    Kiessling byl faulován před pokutovým územím a rozhodčí tak další ještě jednu šanci domácímu týmu. Gbamin dokonce dostává i žlutou kartu.

90+3
    Domácí ještě jednou poslali míč do vápna z volného přímého kopu, ale ani v poslední minutě svou nemohoucnost v ofenzivě nezměnili.

90+2
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Jean-Philippe Gbamin.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Volland byl navíc ještě přichycen v ofsajdovém postavení a míč tak budou míč v závěru zápasu na kopačkách hráči Mohuče.

89
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází Samperio Bustara Jairo.

88
    Už to vypadá, že Leverkusen prohraje druhý zápas na domácí půdě o dvě branky. Po porážce 2:4 s Atleticem Madrid se tu rýsuje nepříjemná ztrátu bodů i s Mohučí.

87
    Leverkusen to překombinoval v pokutovém území. Kiessling byl v dobré pozici pro střelu, ale ještě přihrával do vápna na naběhnutého Vollanda. Ten už ale přihrávku nečekal a balon tak končí jen za brankovou lajnou.
    86. Lenův vynikající zákrok

86
    Jhon Córdoba je neunavitelný. Po jeho náběhu a centru hlavičkoval v dobrém postavení v pokutovém území Muto. Po jeho přesném zakončení musel Leno vytáhnout parádní zásah na brankové lajně.

84
    Danny Latza zahrál rukou a ještě poté odkopl míč daleko od místa přestupku a je dalším potrestaným.

83
    Ten ale Leverkusenu příliš nevyšel. Na přední tyči si ale Lössl pomohl jen odrazem od svého těla a domácí měli ještě jednu šanci od rohového praporku. Ani na druhý pokus se nikdo z domácích nedostal k hlavičce.

82
    Julian Brandt rozhodně zvýšil po svém příchodu aktivitu na pravé straně. Po jeho centru budou domácí rozehrávat rohový kop.

81
    Leverkusen má zhruba posledních deset minut, aby kontaktní brankou alespoň zdramatizoval koncovku utkání.