Charleroi – Sint-Truiden 1:0 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 1:2 (kon.) | Lokeren – Eupen 1:2 (kon.)
Westerlo – Oostende 0:4 (kon.)
KVC Westerlo
0:4 (0:0)
KV Oostende
Sobota 25.02.2017, 20:30 • t´Kuipke stadion • Belgická liga • 28. kolo

Tak hostující trenér své svěřence o poločase asi pořádně nabudil. Oostende začalo hrát fotbal, vytvořilo si šance, ze kterých nastřílelo nakonec 4 góly, nutno podotknout, že i často s přispěním chyb domácí obrany, která byla opravdu děsivá. První gól vstřelil po sporném zákroku z penalty Dimata, v 77. minutě zvýšil po obrovské chybě domácí obrany Musona, o 3 minuty později přidal gól střídající Jonckheere a v 90. minutě upravil z brejku konečný stav utkání na 4:0 Marusic.

Hosté nakonec potvrdili roli favorita a z Westerla si odvážejí 3 body za výhru 4:0. To je ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů na shledanou. (22:25:33)

90+2
    90. MARUSIC - 0:4

90
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2, které hezkou ranou k tyči zakončil ADAM MARUSIC. 4:0!

90
    Z něho nebezpečí nepřišlo.

89
    Roh pro domácí po srazene střele Strandberga.
    88.

88
    Van Langendonck teď podržel domácí, když nebezpečně pálil Akpala.

86
    Capon dostává žlutou za faul kousek před vápnem.

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Dimata, přichází Akpala.

83
    A mnozí fanoušci ochazeji ze stadionu.
    80. JONCKHEERE - 0:3

80
    A Oostende přidává 3. gól! K míče na hranici vápna se dostal střídající MICHIEL JONCKHEERE, který ranou po zemi k tyči nedal Van Langendonckovi šanci.

79
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Annys, přichází Henkens.
    77. DIMATA - 0:2

77
    A je to 2:0! Obrovská chyba Heylena, který neodkopl míč. Za ním číhal KNOWLEDGE MUSONA, který míč nekompromisně uklidil do sítě.