Washington – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 3:0 (kon.)
Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Nashville – Washington 5:2 (kon.)
Washington Capitals
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 25.02.2017, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Děkuji vám za sledování tohoto přenosu a přeji krásnou sobotu! (03:42:00)
    Body zůstaly ve Washingtonu

Československá stopa v utkání:
    Andrej Sekera (EDM) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:43

1. Justin Williams (WSH) 1+0
    2. Tom Wilson (WSH) 1+0
    3. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 0+0

Je za námi úžasný zápas, který vyhráli hokejisté Washingtonu Capitals. Do vedení se dostali ve 13. minutě, kdy se prosadil Wilson. Edmontonu se podařilo na začátku prostřední třetiny srovnat, skóroval Draisaitl. Dva body pro svůj tým trefil Williams ve 46. minutě. Podle mého názoru byli domácí aktivnější a výhru si plně zaslouží.

Střely: 25 – 31

59:46
    Winnik mohl skórovat do prázdné branky, ale jeden z obránců Oilers střelu vyrazil!

59:26
    Domácí to udělali skvěle, vyhodili kotouč do středního pásma, čas Edmontonu rychle plyne.

59:00
    Do konce třetí části zbývá minuta, hosté stále v útočném pásmu a snaží se srovnat.

58:38
    Puk se odrazil mezi kruhy na Lucice, který střílel skoro do prázdné branky, do rány skočil Alzner a srazil ji mimo!

58:24
    Oddechový čas pro hosty, vhazovat se bude v obranném pásmu Washingtonu, který se dopustil zakázaného uvolnění.

58:12
    Edmonton hraje v šesti v poli, Talbot je na střídačce!

57:53
    Klefbom střílel od modré čáry, brankář Holtby puk snadno chytil. Vhazovat se bude v obranném pásmu Capitals.

57:46
    Talbot se pomalu dívá po střídačce, brzy zřejmě budou hrát hokejisté Edmontonu v šesti.

56:55
    Čtvrtá formace domácích zamkla soupeře v jeho obranném pásmu, ale zatím nedokázala nijak ohrozit Talbota.

56:26
    Kotouč je mimo ledovou plochu, takže se bude vhazovat, a to ve středním pásmu. Dnes se úplně nedaří Kuzněcovovi, který se sice dokáže dostat do zajímavé šance, ale řešení nemá dobré.

55:42
    Johansson trefil z prostoru mezi kruhy tyčku! Mohlo být hotovo, ale hosté stále mají naději.

55:00
    Do konce třetí třetiny zbývá pět minut, hosté musí přidat, pokud chtějí pomýšlet na bodový zisk.

54:28
    Winnik objel branku a přihrál před ní, tam ale nebyl nikdo, kdo by poslal kotouč za Talbota.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 13. T. Wilson (Orlov, Chorney), 46. Williams (Beagle, Alzner) – 21. Draisaitl (Sekera, McDavid)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Alzner, Ness, Orlov, Schmidt, Chorney – Connolly, Bäckström, Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – Sanford, Eller, Barber – T. Wilson, Beagle, Winnik.
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Benning, Klefbom, Russell, Sekera, Gryba, Davidson – Draisaitl, McDavid (C), Maroon – Eberle, Nugent-Hopkins, Lucic – Kassian, Letestu, Caggiula – Pakarinen, Hendricks, Khaira.