Washington – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 3:0 (kon.)
Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Nashville – Washington 5:2 (kon.)
Florida Panthers
2:4 (2:3, 0:1, 0:0)
Calgary Flames
Sobota 25.02.2017, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:23:03)

Trestné minuty: 4:8

Je dobojováno, hosté přečkali obrovský tlak Floridy, Johnson za svá záda nepustil ve třetí třetině ani jeden puk a utkání tak končí výsledkem 2:4. Poslední část utkání se odehrála ve znamení náporu domácích, aktivní byl zejména Trocheck, jenže gólman Calgary po dvou gólech v první třetině zamkl svou branku a na výhře se podílel opravdu velkou měrou. Calgary tak pokračuje v dobrých výsledcích, bodovalo i ve čtvrtém venkovním utkání v řadě.

59:36
    Chiasson posunul rukavicí puk do středního pásma, tohle hostům bohatě stačí.

58:47
    Yandle v další výborné střelecké pozici, trefil ale pouze přemisťujícího se Johnsona.

58:23
    A už je zase na střídačce!

58:10
    Tečovaný puk skončil mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu. Luongo jde zpět do branky.

57:53
    Johnson má puk ve své lapačce, nevyzrál na něj ani Yandle.

57:38
    Luongo míří na střídačku, začíná power-play Floridy.

56:36
    Brejkovou akci hostů zakončil Bennett, Luongo byl u své tyče včas.

55:41
    Jokinen se snaží uklidnit situaci a rozjet další útočnou akci svého týmu. Hosté už jsou připraveni v obraně.

54:52
    Tohle jsou pro Calgary těžké chvíle, nápor domácích stoupá a zejména Trocheck je ve své útočné činnosti velmi aktivní.

54:37
    Z mezikruží pálil Trocheck, jeho střela šla jen těsně vedle!

53:33
    Florida se ubránila, Jágrovi trest právě vypršel.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Bjugstad (J. Jokinen, R. Smith), 18. Barkov (Huberdeau, R. Smith) – 9. S. Bennett (Stone, Brouwer), 11. Backlund (Tkachuk, Frolík), 14. Engelland (Frolík, Tkachuk), 27. Brouwer (Stajan, Bouma)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Demers, Matheson – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Bjugstad, Sgarbossa, Marchessault – Sceviour, MacKenzie (C), S. Thornton.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano (C), Stone, Brodie, Engelland, Bartkowski – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Brouwer (A), S. Bennett, Versteeg – Chiasson, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Pollock, Dwyer – Racicot, Mach

Diváci: 14 765