Groningen – Utrecht 2:3 (kon.) | Excelsior – Willem II 0:2 (kon.) | Nijmegen – Sparta Rotterdam 0:1 (kon.)
Heerenveen – Kerkrade 3:0 (kon.)
FC Groningen
2:3 (2:0)
FC Utrecht
Sobota 25.02.2017, 18:30 • Noordlease stadion, kapacita 22 579 diváků • Nizozemská Eredivisie • 24. kolo

Hosté vstali ve druhém poločase z mrtvých! Dvoubrankovou ztrátu začal odmazávat v čtyřiapadesáté minutě Haller. Srovnání přišlo v minutě devětasedmdesáté zásluhou Troupeeho. Definitivní obrat nastal o čtyři minuty později, kdy se šajtlí prosadil Ayoub. Utrecht tak vyválčil z dnešního klání velmi cenné tři body.

Toto je ode mne vše a při nějakém dalším onlajnu, se těším na počtenou. (20:30:10)

90+3

90+3
    Ani tento pokus nevyšel a už se zřejmě nic nestane.

90+3
    Zřejmě poslední možnost domácích – rohový kop. Do vápna se vydal i brankář Padt.

90+1
    Oussama Idrissi skluzem dohrál unikajícího Sofyana Amrabatu a vidí za to žlutou.

90+1
    Započala první ze tří nastavených minutek. Uvidíme ještě nějakou branku nebo Utrecht získá tři body za skvělý obrat?

89
    Po centru ze strany zakončoval na penaltě Mahi, jenže poslal míč pouze do náruče brankáře Jensena.

88
    Hosté jsou nyní pod velkým tlakem domácích, kteří neustále obléhají jejich branku.

88
    Davidsonův centr zleva přelétl celé velké vápno a následně neudržel na hrací ploše Simon Tibbling.

87
    Mahi si odstavil obránce, ale svou střelou nakonec vybojoval pouze rohový kop pro své družstvo.

87
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Richairo Živković.

85
    Po centru Idrissiho z levé strany se domácí dožadovali penalty, zdálo se jim, že hosté zahráli ve vápně rukou. Rozhodčí ale zůstali klidní.

84
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Tom Hiariej, přichází Yoëll van Nieff.
    83. Yassin AYOUB - 2:3

83
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí výsledek! Po chybě v rozehrávce se dostali hosté rychle dopředu, Kerk přiťukl míč na YASSINA AYOUBU, který šajtlí překonává Padta.

81
    Na druhé straně zkoušel odpovědět na vyrovnání Oussama Idrissi, jenže jeho pokus byl zakroucený až příliš a skončil mimo branky Utrechtu.
    79. Giovanni TROUPEE - 2:2

79
    A máme srovnáno! GIOVANNI TROUPEE.dostal nahrávku do volného prostoru, zpracoval a z druhého doteku trefil přesně k bližší tyči. Brankář Padt si na míč zasáhl, ale nezabránil mu v cestě do sítě.

77
    Utrechtští se snaží vyrovnat, ale zatím se jim to nedaří. Většina centrů a zakončení míří mimo tři tyče.