Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Zlín – Sparta 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 7:6 (po pr.) | K. Vary – Kladno 3:5 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 3:2 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 7:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:4 (kon.)
HC Olomouc
6:4 (1:1, 3:0, 2:3)
HC Motor České Budějovice
Sobota 25.02.2017, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů • 44. kolo

57:33
    Hosté si ještě v závěru utkání zahrají přesilovku. Na trestnou lavici míří Ludvík Rutar (OLO) za hákování.

54:26
    Na čtyři minuty za hrubost jsou tak současně vyloučeni Dominik Marek (OLO) a Jiří Kubeš (CEM).

48:17
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dominik Marek (OLO) si odpyká menší trest za hru vysokou holí.

44:03
    Přesilovka pro hosty. Miroslav Kuba (OLO) si odsedí dvě minuty za hákování.

39:27
    Větším trestem a menším, dvouminutovým trestem byl potrestán Jan Farka (CEM), a to za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Jan Benda.

33:13
    Dvířka na trestnou se znovu otevírají pro Olomouc. Lukáš Spurný (OLO) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

17:54
    První přesilovku si zahrají i hosté. Vítězslav Beutl (OLO) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

14:28
    Další početní výhoda pro Hanáky! Michal Michal (CEM) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

10:29
    Kohouti si zahrají první přesilovku! David Svoboda (CEM) míří na dvě minuty na trestnou lavici za nafilmovaný pád.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 20. Marek (Jelínek, Kališ), 25. Pěcha (Kuba, Macuh), 36. Pěcha (Kuba, Macuh), 40. Pěcha (Spálovský, Macuh), 57. Kuba (Hajšman), 59. Kališ – 9. Bárta (Sloboda, Guman), 50. Kubeš (Radoš, Bárta), 56. Bárta (Guman), 59. Svoboda (Kadilák)

HC Olomouc: Sonnek (Pospíšil) – Rutar, Spurný, Spálovský, Holiš, Kališ, Beutl – Pěcha, Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Macuh, Marek (C), Tomaník, Jelínek, Kuba.
    HC Motor České Budějovice: Patera (Němec) – Tintěra, Svoboda, Farka, Kubeš, Michal, Benda, Radoš – Rolínek, Doktor (C), Guman, Sloboda, Tejko, Bárta, Kadilák.

Rozhodčí: Volf – Maťašovský, Holibka