Washington – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 3:0 (kon.)
Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Nashville – Washington 5:2 (kon.)
Piráti Chomutov
6:1 (1:0, 1:0, 4:1) Stav série: 2:0
Banes Motor České Budějovice
Sobota 25.02.2017, 12:30 • SD ARÉNA • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase nashledanou! (14:40:36)

Je konec! Domácí celek díky skvělé třetí třetině vítězí nad Motorem a připisuje si druhou výhru v sérii!

Ve třetí části utkání nejdříve Budějovice snížily na rozdíl jediné branky, následně ale stříleli jen domácí. Postupně skórovali Tomáš Koblížek, Petr Chlán, David Černý a Jan Svoboda.

59:34
    Jan Svoboda měl na hokejce svou druhou branku v utkání. Dostal puk před odkrytou branku, svým pokusem ale trefil jen boční síť!

59:25
    Nedisciplinovanost v posledních minutách. Dvě minuty za krosček dostává další hostující hráč, nyní je to Martin Beránek.

59:03
    A další trest. Přesilovka Motoru je u konce, brankář Daniel Svoboda dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Odpyká Pavel Novák.

58:35
    A ještě jedno vyloučení. Jakub Kleiner usedá na lavici hanby poté, co se provinil nedovoleným bráněním. Hostující Matěj Šafář inkasuje desetiminutový trest za nesportovní chování.

58:02
    Patrik Škola přejel útočnou modrou čáru a hned zakončoval. Jeho střela po ledě ale skončila na betonech připraveného Běhuly.
    57:29 SVOBODA - 6:1

57:29
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti aktivně kombinovali a hned se dočkali vstřelené branky! JAN SVOBODA napřáhl na pravé kruhu, odkud tvrdou střelou překonal bezmocného Svobodu již pošesté v utkání! Asistence: Jakub Lauko a Denis Zeman.

57:12
    Piráti kombinovali v útoku a aktivní hrou si vybojovali přesilovou hru. Dvě minuty inkasuje Matěj Šafář za faul loktem.

56:08
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Matěj Toman – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Navrátil – 2 min., vysoká hůl).
    56:08 ČERNÝ - 5:1

56:08
    DAVID ČERNÝ opustil trestnou lavici a dostal se do úniku. Po pravé straně projel až před branku, kde se střelou do horní části branky prosadil. Piráti vedou 5:1! Asistence: Kryštof Ouřada.

55:58

55:52
    Zajímavě to z pravé strany zkoušel jeden z hostů, který dostal kotouč na pravou stranu. Zakončoval ovšem jen vedle branky.

54:54
    Důrazná obranná hra Pirátů nyní přinesla účinek. České Budějovice jsou mimo útočnou třetinu.

54:24
    Šimon Kubíček vyslal první nebezpečný pokus v početní výhodě. Richard Běhula byl ovšem i nyní připraven proti jeho střeleckému pokusu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 3. Ouřada (Navrátil), 29. Lauko (Koblížek, Buchtela), 45. Koblížek (Svoboda, Lauko), 48. Chlán (Černý, Köver), 57. Černý (Ouřada), 58. Svoboda (Lauko, Zeman) – 41. Matys

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Štochl, Zeman, Seemann, Procházka, Kleiner, Jarý, Viktorin, Buchtela – Köver, Veselý, Černý, Lauko, Chlán, Baier, Navrátil, Hradecký, Svoboda, Koblížek, Ouřada, Brandner.
    Banes Motor České Budějovice: Svoboda (Ovsjannikov) – Kubíček, Doktor, Rákosník, Dudáček, Škola, Šafář, Miročnikov – Silný, Matys, Krcho, Vaculík, Řezáč, Egert, Toman, Prášek, Masopust, Novák, Kašper.

Rozhodčí: Pavlovič – Beneš, Kučera.