Havlíčkův Brod – Řisuty 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Děčín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 7:4 (kon.)
Žďár n/S – Trutnov 3:1 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 9:0 (kon.) | Kobra – Písek 8:2 (kon.)
Jablonec n/N – Nymburk 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 2:3 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 3:4 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:1 (1:0, 0:1, 2:0) Stav série: 1:0
NED Hockey Nymburk
Sobota 25.02.2017, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

59:56
    Vlci právě vstřelili branku!
    VOJTĚCH HAVLAS vybojoval puk v obranném pásmu, poradil si se dvěma obránci soupeře a trefil prázdnou branku. Nymburk zkoušel power play, ale dnes už v Jablonci nevyhraje. Bez asistence.

59:47
    Za vzájemnou potyčku jdou na trestnou Ječný a Moravec. Domácí si vzali oddechový čas.

57:32
    Skvělou práci odvedl KAMIL BŘÍŠKA, který zavezl puk před branku a trochu krkolomně se puk dostal opět ke stejnému hráči, který nadvakrát propasíroval puk mezi Brázdila a pravou tyč nymburské branky. Asistence: Vojtěch Havlas, Michal Nevyhoštěný.

51:53
    Další přesilovka pro domácí. Za katr jde nymburský Stanislav Eis za krosček.

49:20
    Střelu Pavlů od modré čáry tečoval těsně před Brázdilem do sítě Tomáš Zeman. Puk končí v síti, domácí se radují, ale sudí skutečně těsně předtím přerušil hru kvůli postavení Zemana v nymburském brankovišti. Branka není uznána!

46:04
    Pořízek Barbora skončil na ledě poté, co ho sekl Čechura, který si jde odpočinout na dvě minuty.

41:29
    Ač s tím hostující Bičiště hlasitě nesouhlasí, odchází na trestnou lavici za hákování.

38:40
    Opět se vylučuje! Na trestnou lavici putuje Ječný za hrubost. Ve stejném čase jde na trestnou i Pavlů z Jablonce za držení protihráče.

36:12
    Pavlů hledal Havlase, ten chtěl v dobré pozici Brázdila překvapit, ale minul!

35:22
    Další nymburský hráč, Jan Stehlík, vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Za 13 vteřin čeká domácí přesilovka 26 vteřin pět proti třem.

34:19
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Od modré vypálil z pravé strany Knesl a puk tečoval a zároveň zvedl pod víko Stejskalovy branky DOMINIK BARBORA. Je vyrovnáno! Asistence: Aleš Knesl.

34:01
    Do samostatného úniku se dostával v oslabení Demel, ale Kříž ho zahákoval v poslední chvíli a síly na ledě se vyrovnaly.

33:35
    Jablonecký Brokeš kroutí hlavou, ale není mu to nic platné. Dostává dvě minuty za hákování.

29:04
    Po chybě hostující obrany ujížděli dva Jablonečtí na jediného obránce, přihrávku dostal Nevyhoštěný krásnou, ale Brázdil se stihl přesunout a střelu zpacifikoval. Nevyhoštěný se chytá za hlavu.

26:11
    Kapitán hostí Šimek vyškrábl puk u mantinelu a po kostrbaté snaze Nymburských vystřelit, se puk odrazil k Ondřeji Křížovi, který ve velmi dobré pozici těsně minul.

19:31
    Dvě vteřiny po vhazování poslal Žalud rychlou přihrávku na KAMILA BŘÍŠKU a domácí vedou! Asistence: Ondřej Žalud.

12:20
    Barbora hákoval Pavlů a po dlouhém pobytu v obranném pásmu Nymburka přerušil hru. Přesilovka pro Jablonec.

9:53
    Domácí jsou v těchto chvílích lepší a teď před brankou byla vznikla pořádná mela. Nakonec situaci hasil Jaroslav Rittig, který dostává dvě minuty za napadení. Přesilovka pro Jablonec.

5:26
    První přesilovku si zahrají i hosté. Malý háček Brokeše sudí dobře viděli.

1:24
    Do útoku se poprvé pustili domácí a Tomáš Dyrynk to přehnal v obraně a půjde si odpočinout na dvě minuty za nedovolené bránění.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 20. Bříška (Žalud), 58. Bříška (Havlas, Nevyhoštěný), 60. Havlas – 35. Barbora (Knesl)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Bílek, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška, Havlas, Homolka, Demel, Babec, Mulač, Brokeš, Frk, Pulec, Gecko, Švík. Trenér: Demel.
    NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Hes, Loučka, Rittig, Saňa – Barbora, Bičiště, Šimek, Kuzďas, Eis, Ježek, Stehlík, Smejkal, Dyrynk, Čtvrtečka, Kuncek, Ječný. Trenér: Bičiště.

Rozhodčí: Barek – Laczko, Potůček