Espanyol – Osasuna 3:0 (kon.) | Atlético – Barcelona 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Granada 3:1 (kon.)
Gijón – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 2:3 (kon.)
Villarreal CF
2:3 (0:0)
Real Madrid
Neděle 26.02.2017, 20:45 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Španělská LaLiga • 24. kolo
    Real za devatenáct minut otočil skóre z 2:0 na 2:3.

A je tu konec! Pokud byl první poločas jen průměrný, po změně stran jsme sledovali opravdovou fotbalovou jízdu. Domácí byli lepší a zcela po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté ale dokázali v 64. minutě snížit, když se prosadil Gareth Bale. Pak se obraz hry totálně změnil a Real měl velkou převahu. V 74. minuty srovnal z penalty za ruku Ronaldo a o devět minut později dokonal obrat střídající Morata. (22:40:55)

90+4

90+4
    Definitivně mohl rozhodnout Morata, jenže po přihrávce z pravé strany netrefil dobře balon a poslal ho mimo.

90+3
    Míč do vápna dostával Bakambu, včas proti němu ale vystartoval Navas.

90+3
    Domácí fotbalisté se vehementně snaží o vyrovnání, čas se jim ale rychle krátí.

90+1
    Jen o malou chvilku později dostal žlutou kartu také Pepe, který fauloval takticky na polovině hřiště.

90+1
    Mario Gaspar fauloval Ronalda a dostává žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90. Marcelo rukou dle rozhodčího nezahrál

90
    Teď chtěli pro změnu pokutový kop domácí. Za hru rukou Marcela ve vlastním vápně, avšak rozhodčí Gil zůstal v klidu.

89
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.

88
    Bale musí být ošetřovaný. Určitě nebude pokračovat ve hře, a to i přesto, že hrací plochu nakonec asi opustí po svých.

87
    Velká nepříjemnost pro Real. Kus za vápnem chtěl nyní střílet Bale, jenže bez cizího zavinění špětně trefil balon a očividně se zranil. Zůstává ležet na trávníku.

85
    Nyní je vše jinak a na tahu jsou domácí. Ti během necelých dvaceti minut ztratili dvoubrankové vedení a musí to být oni, kdo se musí tlačit do útoku.
    83. Álvaro MORATA - 2:3

83
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Neskutečný obrat v podání Realu Madrid! Ronaldo krásně vysunul do křídla Marcela, ten okamžitě odcentroval do vápna, kde se hlavou prosadil střídající ÁLVARO MORATA.

82
    Útočné snažení Realu nyní přerušil velmi nepovedeným pasem do vápna Kroos. Následuje odkop od domácí brány.

81
    U míče jsou ale opět hosté, kteří se rychle blíží k bráně soupeře.

Petr Bílek

Branky: 50. Trigueros (Castillejo), 56. Bakambu (B. Soriano) – 64. Bale (Carvajal), 74. Ronaldo (pen.), 83. Morata (Marcelo)

Karty:   72. B. Soriano (VLR), 73. Soldado (VLR), 90+1. M. Gaspar (VLR) – 90+1. Pepe (REA)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:19. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:6.
    Villarreal CF: Asenjo (35. Andrés Fernández) – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos, Trigueros (75. Hernández Cascante), B. Soriano, Castillejo – Bakambu, Adrián López (57. Čeryšev).
    Náhradníci: Andrés Fernández – Čeryšev, Soldado, Álvaro González, Hernández Cascante, R. Soriano, Antonio Rukavina.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro (58. Isco), Kroos – Bale (89. L. Vázquez), Benzema (77. Morata), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Morata, Isco.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Fernández