Saint-Étienne – Caen 0:1 (kon.) | Lyon – Méty 5:0 (kon.) | Marseille – PSG 1:5 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:1)
SM Caen
Neděle 26.02.2017, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:52:24)

Dnešní utkání končí překvapivým vítězstvím Caen, které získává nečekané body v boji o záchranu. Domácí naopak zklamali, porážka od Caen se rozhodně nečekala, nicméně s pouze jednou střelou na branku mohli těžko pomýšlet na tři body.

90+3

90+3
    Sudí se rozhodl nastavit tři minuty, to znamená, že sledujeme doslova poslední sekundy zápasu, odkop od branky Caen.

90+1
    Syam Ben Youssef (Caen) si nabíhá do vápna ASSE, ale tam úřaduje Stéphane Ruffier, který bere míč a rychle rozehrává.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby a hosté stále, velmi překvapivě, vedou na hřišti favorizovaného Saint-Étienne 1:0!

88
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Jordan Leborgne.
    87. Ruffier (SET) nyní parádně vychytal šanci Karamoha, který se dostal za obranu ASSE.

87
    Mohlo být hotovo, Yann Karamoh (Caen) se dostal za obranu soupeře, vypálil a Stéphane Ruffier nyní parádním zákrokem podržel svůj tým.

85
    Henri Saivet (Saint-Étienne) rozehrál, míč letí do vápna, ale pouze do míst, kde není vůbec nikdo.

84
    Yann Karamoh (Caen) se nyní zlobí na sudího, po odpískaném faulu na Kévina Théophile-Catherineho, domácí zůstávají v blízkosti vápna soupeře.

83
    Zablokovaná střela Pajota, z hranice šestnáctky, dobrá práce Damiena Da Silvy.

82
    Po faulu Nicolase Seubeho mají domácí výhodu volného kopu, na útočné polovině, je to ale daleko od branky Vercoutreho.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka tohoto utkání a stále platí, že Caen drží těsné a překvapivé vedení.

79
    Žlutou kartu dostává Nicolas Seube (SM Caen).

79
    Domácí se ubránili, Jordan Adéoti (Caen) se snažil před brankou Ruffiera dostat k míči, ale to se mu nakonec nepovedlo.

78
    Volný kop pro Caen, z levé strany, na útočné polovině, domácí musí být ve střehu.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Vincent Pajot.

Martin Dvořák

Branky: 33. Rodelin (Bessat)

Karty:   74. Rodelin (CEN), 79. Seube (CEN)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 13:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:12.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Lacroix, Perrin, Polomat – Veretout (76. Pajot), Lemoine, Saivet – Rocha Santos (46. Pierre-Gabriel), Berić (70. Roux), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Keyta, Pajot, Dabo, Roux, Maiga, Pierre-Gabriel.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Yahia (51. Ben Youssef), Adéoti, Bessat – Féret, Seube, Delaplace – Rodelin (88. Leborgne), Santini (70. Karamoh).
    Náhradníci: Dreyer – Ndongo, Karamoh, Ben Youssef, Louis, Leborgne, Genevois.

Rozhodčí: Buquet – Debart, Cano