Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Nashville – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:2 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Boston 3:6 (kon.)
Carolina – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 26.02.2017, 02:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (05:15:52)

3. Jakub Voráček (PHI) 1+0

Utkání je za námi, hokejisté Penguins porazili Flyers v poměru 4:2. Vítězství se rodilo poměrně zajímavě, Crosby otevřel skóre ve 12. minutě, vedení navýšil o patnáct minut později Bonino. Dvě minuty po polovině zápasu snížil Voráček, ale ve 42. minutě Cullen vrátil dvoubrankové vedení Pittsburghu. Gostisbehere ještě jednou snížil, hosté se nadechovali k vyrovnání, jenže to nedopustil Ruhwedel, jenž udělal za výsledkem tečku.

Střely: 30 – 37

59:00 Brayden Schenn udělal z Matta Murrayho ježka v kleci!

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta!

58:49
    Hokejisté Penguins kombinují v útočném pásmu, hosté mají pramalou šanci na srovnání skóre.

58:00
    Dvě minuty za sekání dostává Simmonds, domácí mají další početní výhodu.

57:51

57:50
    Autor poslední branky v utkání střílel od modré čáry, Neuvirth vyrazil kotouč na tyčku, od které mířil vedle branky!

57:30
    Domácí se sice nemohou dostat ke střele, ale s dvoubrankovým náskokem na svého soupeře je to tolik netrápí.

56:52
    Hosté se osvobodili, kotouč míří k Murraymu.

56:13
    Z pravého kruhu pálil Malkin, ruský útočník mířil dobře, ale nepřekonal Neuvirtha!

55:41
    Gostisbehere dostává dvě minuty za nedovolené bránění, což znamená velkou komplikaci pro hosty.

54:46
    Domácí míří za vítěstvím, hosté mají necelých pět minut na srovnání. Budou to mít ale velmi obtížné.
    54:06 Chad RUHWEDEL - 4:2

54:06
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Po vyhraném vhazování se ke střele od modré čáry dostal CHAD RUHWEDEL, na jehož nahození byl Neuvirth krátký – 4:2! Asistence: Jevgenij Malkin.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 12. Crosby (Guentzel), 27. Bonino (Guentzel, Dumoulin), 42. Cullen (Fehr, Kühnhackl), 55. Ruhwedel (Malkin) – 32. Voráček (MacDonald), 47. Gostisbehere (Giroux, B. Schenn)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Hainsey, Dumoulin, Cole, J. Schultz, C. Gaunce, Ruhwedel – Hagelin, Crosby (C), Hörnqvist – Kunitz (A), Malkin (A), Kessel – Guentzel, Bonino, S. Wilson – Kühnhackl, Cullen, Fehr.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – Gostisbehere, Streit (A), MacDonald, Provorov, Manning, Gudas – Simmonds (A), Giroux (C), B. Schenn – Voráček, Couturier, Weise – Read, Cousins, Raffl – Weal, Bellemare, VandeVelde.