Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
konec
Ženy - 500 metrů (2. kolo)
Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Jiří Sameš
Startovní listina:
1. jízda:
Chua-wej Li (CHN)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
2. jízda:
Jerica Tandimanová (USA)
Ruining Tian (CHN)
3. jízda:
Yvonne Daldossiová (ITA)
Nan Sun (CHN)
4. jízda:
Anice Dasová (NED)
Judith Dannhauerová (GER)
5. jízda:
Roxanne Dufterová (GER)
Martine Ripsrudová (NOR)
6. jízda:
Natalia Czerwonkaová (POL)
Francesca Bettroneová (ITA)
7. jízda:
Sanneke de Neelingová (NED)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda:
Heather McLeanová (CAN)
Naděžda Asejevová (RUS)
9. jízda:
Erina Kamijaová (JPN)
Sugar Toddová (USA)
10. jízda:
Jekatěrina Šikovová (RUS)
Olga Fatkulinová (RUS)
11. jízda:
Jekatěrina Aydovová (KAZ)
Maki Tsujiová (JPN)
12. jízda:
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bøkkoová (NOR)
13. jízda:
Karolína Erbanová (CZE)
Heather Bergsmaová (USA)
14. jízda:
Jorien ter Mors (NED)
Nao Kodairaová (JPN)
1. jízda:
Chua-wej Li (CHN)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
2. jízda:
Jerica Tandimanová (USA)
Ruining Tian (CHN)
3. jízda:
Yvonne Daldossiová (ITA)
Nan Sun (CHN)
4. jízda:
Anice Dasová (NED)
Judith Dannhauerová (GER)
5. jízda:
Roxanne Dufterová (GER)
Martine Ripsrudová (NOR)
6. jízda:
Natalia Czerwonkaová (POL)
Francesca Bettroneová (ITA)
7. jízda:
Sanneke de Neelingová (NED)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda:
Heather McLeanová (CAN)
Naděžda Asejevová (RUS)
9. jízda:
Erina Kamijaová (JPN)
Sugar Toddová (USA)
10. jízda:
Jekatěrina Šikovová (RUS)
Olga Fatkulinová (RUS)
11. jízda:
Jekatěrina Aydovová (KAZ)
Maki Tsujiová (JPN)
12. jízda:
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bøkkoová (NOR)
13. jízda:
Karolína Erbanová (CZE)
Heather Bergsmaová (USA)
14. jízda:
Jorien ter Mors (NED)
Nao Kodairaová (JPN)
1. Nao Kodairaová (JPN)
2. Heather Bergsmaová (USA) +2.48
3. Karolína Erbanová (CZE) +2.50
4. Jorien ter Morsová (NED) +2.80
5. Hege Bøkkoová (NOR) +4.97
6. Maki Tsujiová (JPN) +5.09
7. Olga Fatkulinová (RUS) +5.99
8. Heather McLeanová (CAN ) +6.07
1. Nao Kodairaová (JPN) 36.80
2. Karolína Erbanová (CZE) 37.23
3. Maki Tsujiová (JPN) 37.28
4. Heather McLeanová (CAN) 37.29
5. Heather Bergsmaová (USA) 37.35
6. Jorien ter Morsová (NED) 37.39