Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
konec
Muži - 500 metrů (2. kolo)
Vítěz: R. Mulder (NED)
Jiří Sameš
Startovní listina:
1. jízda:
Alexej Jesin (RUS)
Daniel Greig (AUS)
2. jízda:
Sebastian Klosinski (POL)
Young-Ho Kim
3. jízda:
Joel Dufter (GER)
Michajl Kazelin (RUS)
4. jízda:
Piotr Michalski (POL)
Mirko Giacomo Nenzi (ITA)
5. jízda:
Šunsuke Nakamura (JPN)
Artur Nogal (POL)
6. jízda:
Tae-Yun Kim (KOR)
An Liu (CHN)
7. jízda:
Ryohej Haga (JPN)
Espen Aarnes Hvammen (NOR)
8. jízda:
David Bosa (ITA)
Tsubasa Hasegawa (JPN)
9. jízda:
Ruslan Murašov (RUS)
Jonathan Garcia (USA)
10. jízda:
Vincent De Haitre (CAN)
Roman Krech (KAZ)
11. jízda:
Ronald Mulder (NED)
Mika Poutala (FIN)
12. jízda:
Kjeld Nuis (NED)
Mitchell Whitmore (USA)
13. jízda:
Nico Ihle (GER)
Laurent Dubreuil (CAN)
14. jízda:
Kai Verbij (NED)
Håvard Holmefjord Lorentzen (NOR)
1. jízda:
Alexej Jesin (RUS)
Daniel Greig (AUS)
2. jízda:
Sebastian Klosinski (POL)
Young-Ho Kim
3. jízda:
Joel Dufter (GER)
Michajl Kazelin (RUS)
4. jízda:
Piotr Michalski (POL)
Mirko Giacomo Nenzi (ITA)
5. jízda:
Šunsuke Nakamura (JPN)
Artur Nogal (POL)
6. jízda:
Tae-Yun Kim (KOR)
An Liu (CHN)
7. jízda:
Ryohej Haga (JPN)
Espen Aarnes Hvammen (NOR)
8. jízda:
David Bosa (ITA)
Tsubasa Hasegawa (JPN)
9. jízda:
Ruslan Murašov (RUS)
Jonathan Garcia (USA)
10. jízda:
Vincent De Haitre (CAN)
Roman Krech (KAZ)
11. jízda:
Ronald Mulder (NED)
Mika Poutala (FIN)
12. jízda:
Kjeld Nuis (NED)
Mitchell Whitmore (USA)
13. jízda:
Nico Ihle (GER)
Laurent Dubreuil (CAN)
14. jízda:
Kai Verbij (NED)
Håvard Holmefjord Lorentzen (NOR)
1. Kai Verbij (NED)
2. Ronald Mulder (NED) +0.40
3. Håvard Holmefjord Lorentzen (NOR) +0.99
4. Mika Poutala (FIN) +1.11
5. Roman Krech (KAZ) +1.25
6. Ruslan Murashov (RUS) +1.47
7. Laurent Dubreuil (CAN) +1.50
8. Mitchell Whitmore (USA) +1.61
1. Ronald Mulder (NED) 34.08
2. Roman Krech (KAZ) 34.21
3. Mika Poutala (FIN) 34.23
4. Kai Verbij (NED) 34.25
5. Ruslan Murashov (RUS) 34.26
6. Ryohei Haga (JPN) 34.44