Sparta – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:0 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Stav série: 1:0
SK Horácká Slavia Třebíč
Neděle 26.02.2017, 17:30 • ZS Eden • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

To je z Edenu vše. Přeji hezký zbytek dne a znovu na shledanou! (19:55:27)

Je konec. Sešívaní nepřipustili, aby se Třebíč v závěru dostala do tlaku. Fanoušci domácího celku si spokojeně mohli užít závěrečnou bitku, i děkovačku o poznání spokojenějších sešívaných. První bod čtvrtfinálové série zůstává v Edenu. Druhý souboj je ve Vršovicích na programu už v pondělí (od 18.00).

Play off první ligy je tady ???? #MadeOfHockey #CCMhockey

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

59:59
    Závěr zápasu ještě okořenila bitka. Pěstní souboj ocenili fanoušci potleskem, rozhodčí tresty na obou stranách. Dvě plus dvě minuty pro Nika (TRE) s Kubicou (SLA) už ale nic nezmění.

59:47
    Domácí dohrají zápas v útočné třetině.

59:33
    Hostující brankář už chtěl vyrazit na střídačku. Sešívaní ovšem rozehrávku soupeře zachytili.

59:10
    Kubica vyhrál buly i sám vypálil. Jekela pořádně protáhl.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Kadlec si počínal velmi dobře, když vybojoval svým forčekinkem buly v útočné třetině.

58:27
    Domácí mají puk na hokejkách. V útoku se nikam neženou a spíš šetří čas.
    57:31 Radim ZOHORNA - 3:2

57:31
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Eden uvidí v závěru třetí třetiny ještě drama. Rychlá akce Třebíče znamená snížení na rozdíl jediné branky. Wasserbauer získal v útoku puk. Obratem našel volného RADIMA ZOHORNU. Ten už měl snadný úkol. Asistence: Jan Wasserbauer.

57:01
    Hosté se nadechují k závěrečnému náporu. V předchozí akci sice drželi soupeře pod tlakem, ale marně hledali cestu ke střele. Nyní je zastavila přihrávka rukou.

56:44
    Beránek se Šafránkem se hnali do přečíslení dva na jednoho. První jmenovaný vzal zakončení na sebe. Minul.

56:06
    Frodl si sáhl pro nahození z modré čáry a raději přerušil hru. Puk ukryl pod lapačku.

55:58

55:35
    Jekel u kotouče. Tuhle přesilovku si hosté za rámeček nedají.

David Soumar

Branky a nahrávky: 19. Pohl (Knot), 40. Šafránek (Jankovský, J. Novák), 51. Rys (Šagát, M. Kadlec) – 41. Kristl (J. Zdráhal, R. Erat), 58. R. Zohorna (Jan Wasserbauer)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Kolařík (A), Knot, Pohl, J. Novák (C), J. Holý, A. Růžička, Bača – Jankovský, Šafránek (A), P. Beránek – Pletka, Kubica, Šmerha – M. Kadlec, Šagát, Rys – Tejral, Krliš, Půhoný.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), Lojek, D. Mikyska, Hort, Přibyl, Jiří Wasserbauer – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Jan Wasserbauer, R. Zohorna, Psota – Malec, T. Havránek, Paták – Kusko, Milfait, Huňa – Juráň.

Rozhodčí: Kopeček, Kašík – Reich, Měkýš