Písek – Kobra 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.) | Nymburk – Jablonec n/N 1:5 (kon.)
Řisuty – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 0:3 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Trutnov – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Vsetín 4:10 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:3 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 5:4 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
HC Řisuty
2:5 (1:1, 0:2, 1:2) Stav série: 1:1
BK Havlíčkův Brod
Pondělí 27.02.2017, 18:00 • Zimní stadion Slaný • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

A je tu konec dnešního utkání, Havlíčkův Brod odčinil své zaváhání z prvního utkání a srovnal stav série na 1:1, po velice zlepšeném výkonu. (20:19:25)

59:53
    Kulich vyvezl puk až za branku Nováka, tam o něj ale přišel a do útoku šel Voříšek, ten ale z útočného pásma přihrál zpět do své třetiny na Semráda a tím končí dnešní utkání.

59:07
    Třetina porazil Čurillu na vhazování a poslal puk na modrou čáru, kde byl připravený Kříž, ten střelou zápěstím trefil jen střed branky, kde byl připravený Ilašenko.

58:41
    Čurilla byl za brankou obrán o puk obráncem, který puk vyhodil z třetiny do středního pásma. Následně byla odpískána přihrávka rukou domácím.

58:03
    Čurilla si několikrát vyměnil puk se Sedláčkem a druhý jmenovaný se poté dostal ke střele z nápřahu, mířil ale jen do prostředku branky, kde byl připravený Novák.

57:42
    Ke střele se od modré čáry dostal Kolařík, ten netrefil puk ideálně a Novák s ním neměl žádný problém.

57:24
    Hegenbart dostal přihrávku vedle branky Nováka a počkal si, až mu najede jeden z jeho spoluhráčů do vhodné pozice. To se mu povedlo, nakonec přihrávku zblokoval jeden z obránců, od kterého se puk odrazil k Novákovi, který ho podržel.

57:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Lacina – 2 min., hákování).

56:40
    Náprstek se dokázal protlačit mezi dva obránce a najít na levé straně Hegenbarta, ten střílel z prvního dotyku, Novák byl znovu v pozoru.

56:23
    Od modré čáry střílel Kolařík, dnes skvěle chytající Novák však puk opět chytil do výstroje.

56:12
    Borovanský dostal skvělou přihrávku na levou stranu a měl před sebou téměř prázdnou branku, Novák se ale v čas stihl přemístit a helmou dokázal puk vyrazit!

56:03
    Z levé strany střílel Sedláček, netrefil však branku.

55:37
    Lacina skvěle zasáhl proti přihrávce Krpaty, zpracoval puk a vyhodil ho z třetiny.

55:16
    Kos nedokázal vyhrát vhazování, Borovanský byl však důrazný a dokázal ihned vybojovat kotouč zpátky.

54:53
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:46
    Bruslaři se dokázali ubránit, Kulhánek vyhodil puk za branku Ilašenka.

54:14
    Janeček vyhrál vhazování a poslal puk na Kolaříka. Ten si puk zpracoval a vystřelil, Novák ale znovu zasáhl svoji lapačkou.

David Klier

Branky a nahrávky: 3. Fortelka (Slavíček), 48. Kolařík (Janeček, Hegenbart) – 8. Kozlík (Michálek, Voříšek), 21. Endál (Třetina), 32. Třetina, 42. Michálek, 45. Voříšek (Přidal, Endál)

HC Řisuty: Ilašenko, (Chabr) – Babický "A", Sedláček – Matula, Kolařík – Keller, Bílek – Kulich – Krpata, Kos "C", Borovanský – Záleský, Čurilla, Hegenbart "A" – Slavíček, Janeček, Havlůj – Náprstek, Fortelka, Vyskočil
    BK Havlíčkův Brod: Novák, (Panec) – Kříž, Kulhánek – Duben "A", Lacina – Bušek, Semrád – Vala – Přidal, Třetina "C", Michálek – Kuchta, Voříšek, Kozlík – Chlubna, Ludvík, Beneš – Křížek, Navrátil, Endál "A"

Rozhodčí: Jechoutek – Doležal, Klouček