N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Minsk – Jaroslavl 4:2 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 0:1 (po pr.)
Viťaz – Petrohrad 1:7 (kon.)
Jokerit Helsinky
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:4
CSKA Moskva
Pondělí 27.02.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Play-off KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:48:13)

Konečný stav série – 0:4

Dnešní dlouhé utkání je za námi. Po třech třetinách jsme se nedočkali žádné branky a až pět minut před koncem prvního prodloužení dokázal vstřelit gól Geoff Platt, který doslova došťoural kotouč za brankovou čáru. Domácí tak po dnešní porážce končí v play-off. CSKA Moskva postoupila po výhrách 4:2, 2:1 pp., 4:3 pp. a 1:0 pp.

Střely na branku: 25 – 40 (v prodloužení: 3 – 8)

75:29 Geoff PLATT - 0:1

75:29
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen jsme se dočkali gólu! GEOFF PLATT se dostal ke kotouči za brankou soupeře. Následně se s ním obtočil kolem levé tyče a doslova ho došťoural za brankovou čáru! Asistence: Bez asistence.

75:02
    Joensuu zajímavou střelou z pravého kruhu poslal kotouč jen do lapačky připraveného Sorokina.

74:26
    Domácí se na chvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu. Tam ale nic nevymysleli a s kotoučem tak nyní hrají hosté.

73:21
    Kotouč po vyhození Děnisova skončil v ochranné síti. Puk se ale ještě před tím odrazil od mantinelu a vylučovat se tak nebude.

72:19
    Jde vidět, že domácí už nemají mnoho sil a kotouč často bezvýznamně vyhazují do středního pásma.

71:34
    Domácí přišli o kotouč ve středním pásmu a dopředu tak mohou hosté.

71:12
    Velká skrumáž hráčů před Zapolskim. Kotouč ale nakonec skončil mimo branku.

70:40
    Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

69:42
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu. Zatím to vůbec nevypadá, že by jeden z týmů byl blíže k brance.

68:36
    Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

68:27
    Kiselevič svou střelou od modré příliš nevyděsil Zapolského, který kotouč pohodlně chytil do své lapačky.

67:38
    Domácí chybovali ve vlastní třetině, ale nikdo z hostujících hráčů se nakonec ke kotouči nedostal.