NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.) | Florida – Ottawa 1:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Arizona – Buffalo 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
6:2 (2:0, 2:1, 2:1) Stav série: 2:0
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 27.02.2017, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Žádné opakování historie se nekoná. Kladno si dnes poměrně v poklidu dokráčelo pro druhý bod a série se na sever Čech stěhuje s příznivým skóre pro Rytíře. (20:21:59)

59:32
    Petr Přindiš (UNL) je dalším vyloučeným. Tentokráte sekání.

59:00
    Začala poslední minuta dnešního utkání, ve kterém domácí kráčí za vítězstvím a vedením v sérii 2:0.

57:45
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Roman Přikryl – 2 min., hákování).

56:43
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Krásná hokejová akce. PETR TON si za brankou vyměnil puk s Přikrylem, který mu jej vrátil krásnou zadovkou. Kladenský střelec pak s trochou štěstí procedil na bližší tyči puk skrz Volkeho. Asistence: Roman Přikryl, Jakub Strnad.

56:14
    Roubík se na modré neprotlačil přes Ulrycha.

Domácí už dohrávají bez Matyáše Zelingra. Mladý obránce odstoupil ze zápasu ve druhé třetině.

54:27
    Husák čekal za brankou na vystřídání, Ústí by rádo ještě zdramatizovalo druhé čtvrtfinále.

53:04
    Růžička protáhl od modré Volkeho, který kotouč spolehlivě ukryl do lapačky.

52:57
    Slovan hraje kompletní.

52:26
    Burger mířil od modré hodně nepřesně, Kladno už se ale vrátilo do pásma soupeře.

51:51
    Hosté vycítili šanci a i ve čtyřech se snaží přimáčknout Kladno do defenzivy.

51:20
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ptáček si teď hodně nerozuměl s Tenkrátem, čehož využil napadající Dalecký. Bývalý kladenský útočník posunul mezi kruhy na JAROSLAVA MOUČKU, který střelou mezi Hanuljakovy betony snížil. Asistence: Jan Dalecký.

50:48
    Vladimír Brož (UNL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

50:25
    Je signalizovaný další trest pro hosty. Kladno hraje v oslabení, takže se snaží kotouč držet.

49:47
    Brožova zdánlivě snadná střela měla pěknou trajektorii a Hanuljak se musel mít na pozoru.

49:02
    David Tůma (KLA) trochu zbytečně fauloval v útočném pásmu, takže přesilová hra domácích je u konce.

47:58
    Zdeněk Doležal (UNL) dostal dvě minuty za nedovolené bránění, a protože si vše šel důrazně vyříkat s rozhodčím, dostal navíc ještě dvě "panenky", tudíž pro něj zápas končí.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 1. Jánský (Burger, Zelingr), 5. J. Kloz (Burger, D. Tůma), 30. Pekr (David Růžička), 34. Jánský (J. Strnad), 43. Jánský (Burger), 57. Ton (R. Přikryl, J. Strnad) – 37. Kasík (Bernad, Roubík), 52. Moučka (Dalecký)

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – Repe, P. Hořava (A), Zelingr, David Růžička, Ulrych, Ptáček (A), Kehar – J. Kloz, Burger (C), D. Tůma – J. Strnad, R. Přikryl, Jánský – Tenkrát, Machač, Ton – Pekr, Zikmund, Gratton – Kubík.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Bernad, Kasík (A), Vl. Brož, M. Vágner (C), Husák, Přindiš, D. Málek – Z. Doležal, Roubík (A), Vrdlovec – Dalecký, Gengel, Moučka – Mical, Moskal, D. Merta – Navarra, Macek.

Rozhodčí: Kubičík, Kašík – Barteček, Ganger