K. Vary – Sparta 3:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:1 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 5:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 28.02.2017, 17:20 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 51. kolo

62:25
    Valský dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak Litvínovu přesilovou hru. Bude se hrát čtyři na tři.

41:37
    Sklenička sekl protihráče a už sedí na trestné lavici. Dostává za to dvě minuty.

34:36
    Po ní uvidíme přesilovou hru Vervy. Jan Ordoš putuje na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

31:25
    Síly na ledě se srovnají. Za sekání už sedí na trestné lavici František Lukeš a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

29:41
    Mário Bližňák dostává dvě minuty za vysokou hůl a je z toho další přesilová hra pro litvínovskou Vervu.

18:56
    Stránský dostává dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Domácí si tak zahrají v závěru první periody přesilovou hru.

11:14
    Michal Bulíř se dopustil nedovoleného bránění a je tu další vyloučení. Hrát se tedy bude čtyři na tři.

10:56
    Další trest pro Vervu. Hübl dostává dvě minuty za krosček a domácí se budou bránit znovu ve třech.

09:41
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Daniel Sörvik – 2 min., zlomená hůl / nahrazení).

08:34
    Viktor Hübl zahákoval soupeře a dostává dvě minuty. Hosté si tak zahrají svou vůbec první přesilovou hru a pokusí se otevřít skóre utkání.

02:49
    Další trest pro hosty. Radim Šimek inkasuje dvě minuty za hákování a Verva si zahraje pět na tři.

02:30
    Jan Ordoš dostává dvě minuty za nedovolené bránění a domácí si tak jako první zahrají přesilovou hru.