K. Vary – Sparta 3:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:1 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 5:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 1:3 (kon.)
Berani Zlín
3:6 (2:1, 1:3, 0:2) Stav série: 0:3
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 28.02.2017, 16:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

59:42
    Ještě jedno vyloučení. Jan Bečka (KVA) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

56:33
    Vyloučení na obou stranách, strhla se totiž menší potyčka. Jonáš Kočica (ZLN) a Martin Slabý (KVA) dostávají menší tresty za hrubost.

53:28
    Ještě jedna šance pro Zlín – přesilová hra. Jan Tlačil (KVA) dostává dvě minuty za podražení.

47:42
    A pro Zlín přichází další komplikace, když Tomáš Dřímal (ZLN) dostává 2 minuty za držení protihráče.

43:52
    Pro změnu si zahraje přesilovku Zlín. Vojtěch Brabec (KVA) si odpyká menší trest za hákování.

41:16
    Zlín jde do čtyř. Miroslav Gába dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

34:12
    Vojtěch Dobiáš (ZLN) a David Holub (KVA) dostávají dvě minuty za hrubost.

29:40
    Zlín si zahraje přesilovku. David Holub (KVA) si odpyká dvě minuty za napadení.

19:48
    A do konce třetiny přijde ještě jedno vyloučení. Autor druhého zlínského gólu, Jonáš Kočica, dostává dvě minuty za hákování.

17:03
    Pro změnu si zahraje přesilovku Zlín. Jan Tlačil (KVA) si odpyká dvě minuty za hákování.

14:55
    A Zlín jde do tří! Vlastimil Hefka (ZLN) se provinil podražením.

13:19
    Karlovy Vary si zahrají druhou přesilovou hru. Vojtěch Dobiáš (ZLN) si odpyká dvě minuty za podražení.

07:24
    Ale to pro následující dvě minuty nejspíše nebude platit. Radek Prošek (KVA) dostává 2 minuty za sekání.

02:27
    Karlovy Vary si zahrají první přesilovku. Jan Václavek (ZLN) dostává dvě minuty za hákování.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 1. Dvořáček (Jenáček), 12. Kočica (Václavek, Dvořáček), 26. Janošek (Marek) – 3. Přibyl (Klejna, Bečka), 22. Slabý (Klejna), 22. Halberštát (Holub), 35. Šik (Hotěk), 49. Bečka (Hotěk), 57. Holub (Prošek)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhrada, Dluhoš, Jenáček, Marek – Václavek, Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška
    HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Beran) – Bernáth, Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Brabec, Klejna – Holub, Hudečka, Habr, Maydl, Bečka, Slabý, Prošek, Šik, Tlačil, Halberštát, Hotěk, Křemen

Rozhodčí: Slavka – Blaha, Maťašovský