Vladivostok – Omsk 3:2 (po pr.) | Kunlun – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Kazaň 1:2 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1) Stav série: 2:2
Traktor Čeljabinsk
Úterý 28.02.2017, 14:30 • Kazachstan Arena • Play-off KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše! Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (17:38:40)

Československá stopa

Jiří Novotný (CLJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:11
    Pavel Francouz (CLJ) 96,7% úspěšnost, 1 obdrž. gól

Čeljabinsk nakonec zásluhou branky Alexeje Petrova vítězí 2:1 v prodloužení a srovnává stav série na 2:2! Hráči Traktoru tedy napravili jednu domácí porážku z prvního zápasu a dokázali se dostat zpátky do pozice, v níž jim stačí k postupu uspět v zápasech před domácím publikem. Případné sedmé utkání by se totiž hrálo v Čeljabinsku.

65:13 Alexej PETROV - 1:2

65:13
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Roy našel přihrávkou od pravého mantinelu volného ALEXEJE PETROVA, který měl dost prostoru na střelu a trefil to parádně! Kotouč se od tyče odrazil do branky za bezmocného Karlssona. Asistence: Derek Roy a Alexandr Tridčikov.

63:05
    Poprvé od počátku prodloužení hrají oba týmy v plném počtu.

62:54
    Dallmanovu střelu přibrzdil Děnisov, po jehož zásahu se puk pomalu doklouzal k Dawesovi, který zblízka trefil jen Francouzův beton.

62:27
    Hráčům Traktoru se podařilo vyhodit kotouč z obranného pásmu.

61:55
    Hosté dokázali podržet kotouč a ušetřit celkem dost času s přesilovky soupeře.

61:23
    Kučin se vrací na led a začíná přesilová hra Astany.

61:19
    Jakuceňa nabruslil s kotoučem do útočného pásma a nakonec zkusil střelou z úhlu najít mezeru u přední tyči, ale Karlsson byl včas na svém místě.

61:05
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Konstantin Klimontov – 2 min., nedovolené bránění).

60:42
    Barysu se zatím daří vyhazovat kotouč a nepouštět Traktor do přesilovkového tlaku.

60:01
    Na začátku prodloužení pokračuje přesilová hra Čeljabinsku. Domácí Kučin má zůstat na trestné ještě skoro minutu a půl.

60:01

Střely na bránu: 27:24 (4:9, 12:10, 11:5)

Astana dokázala ve třetí třetině srovnat na 1:1, když se v přesilové hře trefil Nigel Dawes, který o pár sekund dříve neproměnil nařízené trestné střílení. Nerozhodný stav znamená jen jediné – zápas dospěl do prodloužení, které začne přibližně v 17:16. Hrát se bude do té doby, dokud se jeden z týmů gólově neprosadí.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 54. Dawes (Dallman) – 33. Szczechura (Jakuceňa, Kručinin), 66. A. Petrov (Roy, Tridčikov)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poulin) – M. Semjonov, Dallman (A), Savčenko, Lipin, Šalapov, Barker, Trjasunov – Dawes (C), Boyd, Puškarjov – Shinnimin, St. Pierre, R. Starčenko (A) – Paňukov, Trivino, Markelov – Chudjakov, Kučin, N. Ivanov – Gurkov.
    Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, Děnisov, Šinin (C), Borodkin, Žuldikov, A. Petrov (A), Klimontov, Mamajev – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Šarov, Pestunov (A), Peňkovskij – Tridčikov, Novotný, Roy – Černikov, J. Petrov, Kravcov.

Rozhodčí: Sergej Gusev, Jurij Cyplakov – Nikita Viljugin, Dmitrij Šišlo.