Osasuna – Villarreal 1:4 (kon.) | Barcelona – Gijón 6:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Real Madrid – Las Palmas 3:3 (kon.) | Granada – Alavés 2:1 (kon.)
Celta de Vigo
2:2 (2:2)
Espanyol Barcelona
Středa 01.03.2017, 21:30 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 25. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:24:21)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8.

Celta Vigo nakonec i v deseti hráčích udržela nerozhodný stav a s Espanyolem uhrála remízu 2:2. Celta vlétla do utkání aktivně a Iago Aspas po dvaceti minutách otevřel skóre nádhernou střelou z přímého kopu. Espanyol však ve 28. minutě vyrovnal zásluhou Gerarda Morena. O další tři minuty později vrátil Daniel Wass domácímu celku vedení nádhernou střelou. Celta se však radovala jen minutu. Pablo Piatti si totiž naběhl na zadní tyč a prostřelil domácího brankáře. V samotném závěru poločasu viděl Fontas druhou žlutou kartu a Celta dohrávala v oslabení. Ve druhé půli se hrál spíše bojovný fotbal. Dvacet minut před koncem mohl rozhodnout Aspas, ale jeho ránu z úhlu López zneškodnil.

90+4

90+3
    Celta zahrávala v samotném závěru utkání přímý kop. Na centrovaný míč si naskočil Iago Aspas, ale jeho teč dokázal López zneškodnit.

90+2
    Rubén Blanco zůstává sedět v pokutovém území a musí být ošetřován. Domácí fotbalisté šetří cenné vteřinky, kde se dá.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Dnešní utkání už se pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nikterak nežene do útoku a oba celky se střídají v držení míče.

89
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Pape Cheikh Diop.

88
    Hra je přerušena. Nemanja Radoja zůstává ležet na trávníku a drží se za levé stehno. Uvidíme, zda bude muset opustit hrací plochu.

87
    Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu! Aspas se dohadoval s rozhodčím, protože viděl ruku jednoho z obránců, ale penalta se nepíská!

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází José Antonio Reyes.

85
    Radoja dirigoval rozehrávku domácího celku na polovině Espanyolu. Srbský fotbalista nakonec hledal Aspase, který neměl proti stoperům šanci.

84
    Caicedo dostal přihrávku do pokutového území, zpracoval si míč a upadl! Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a penaltu nepíská!

83
    Caicedo spěchal za nepříliš povedenou malou domů. Hostující útočník sice dostal Blanca pod tlak, avšak domácí brankář uspěl.

82
    Jonny Castro operoval s míčem na pravé straně, jenže ani on si netroufl na průnik do pokutového území. Castro vrátil míč domácím stoperům.

81
    U míče jsou nyní domácí fotbalisté, ale ani oni nikam nespěchají. Celta hraje celý druhý poločas v desíti a na domácích už jsou patrné známky únavy.

80
    Radoja se protáhl podél levé postranní čáry až na hranici pokutového území, odkud vyslal pěkný centr. López byl pozorný a stáhl balón do rukavic.

79
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Jozabed.