Osasuna – Villarreal 1:4 (kon.) | Barcelona – Gijón 6:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Real Madrid – Las Palmas 3:3 (kon.) | Granada – Alavés 2:1 (kon.)
Real Madrid
3:3 (1:1)
UD Las Palmas
Středa 01.03.2017, 21:30 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 25. kolo

Přestože hosté ztratili téměř vyhraný zápas, budou nakonec asi s bodem z Madridu spokojeni. To domácí budou velmi zklamaní, protože opět ztratili v boji o ligový titul a aktuálně jsou bod za Barcelonou. (23:26:58)

To byl zápas! Sledovali jsme divácky velmi atraktivní utkání mezi Real Madrid a UD Las Palmas. Již první poločas přinesl svižný fotbal a do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Ta pravá podívaná ale přišla až po přestávce. Hned v úvodu druhé půle se nechal hloupě vyloučit Gareth Bale, což hosté potrestali dvěma góly v 56. a 59. minutě. Domácí se pak ale nadechli k obrovskému náporu, který jim zajistil alespoň bod za remízu 3:3. V 86. minutě se totiž po přísně nařízené penaltě prosadil Ronaldo a tentýž hráč pak v 90. minutě srovnal hlavou po centru Jamese.

90+3

90+3
    Domácí již nyní nestihnou asi přidat čtvrtý gól. Hrají příliš vabank a nyní dvakrát zbytečně faulovali na polovině hřiště.

90+2
    Žlutou kartu za zdržování před rohem dostal Halilović.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Hosté nyní dokázali míč dostat až k vápnu soupeře a nakonec vybojovali i roh.
    90. Cristiano RONALDO - 3:3

90
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Po prvním rohu domácí nezakončili, ale kopal se ještě jeden roh. Po rozehrávce nakrátko poslal James na přední tyč parádní centr na CRISTIANA RONALDA, který hlavou srovnává na 3:3!

89
    Marcelo poslal do vápna míč na Ronalda. Ten ho vrátil zpět na malé vápno a následně vybojoval rohový kop!

88
    Domácí se ještě vehementněji tlačí do útoku. Čas se jim rychle krátí.
    86. Cristiano RONALDO - 2:3

86
    CRISTIANO RONALDO poslal ze svého pohledu míč do pravého horního rohu a Real se chvilku před koncem vrací do boje o body.
    86. Penalta pro Real

86
    Ronaldo tvrdým centrem napálil ruce Daniho Castellana a je pískán pokutový kop.

86
    Penalta pro Real!

85
    A další protiútok hostujícího Jesého, opět zasáhl Navas.

Petr Bílek

Branky: 8. Isco (Kovačić), 86. Ronaldo (pen.), 90. Ronaldo (James Rodríguez) – 10. Tana (Simón), 56. Viera (pen.), 59. K-P. Boateng (Viera)

Karty:   47. Bale (REA), 55. Ramos (REA), 71. Morata (REA), 81. Ronaldo (REA) – 44. Simón (LPA), 53. K-P. Boateng (LPA), 90+2. Halilović (LPA)   47. Bale (REA)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 13:11. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 15:16.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos, Marcelo – Kroos, Kovačić (71. James Rodríguez), Isco (66. L. Vázquez) – Bale, Morata (71. Benzema), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Pepe, Benzema, James Rodríguez, L. Vázquez, Modrić, Asensio.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Lemos, Bigas (27. Artiles), D. Castellano – Mesa – Tana, V. Gómez, Viera (75. Halilović), Jesé – K-P. Boateng (69. Mateo).
    Náhradníci: Lizoain – David García, Momo, Hernán, Artiles, Mateo, Halilović.

Rozhodčí: Fernández – Cabanero, Canelo

Diváci: 63.789