Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Nashville 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Washington 1:4 (kon.)
Philadelphia – Colorado 4:0 (kon.) | Montreal – Columbus 1:0 (po pr.) | Florida – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Edmonton 1:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:6 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 01.03.2017, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v SAP Center v San Jose sledovalo 17 515 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (07:15:06)

3. Patrick Marleau (SJS) 0+1

Dnešní napínavé utkání je u konce a vítězství nakonec slaví domácí Žraloci. Ti sice ve druhé třetině dotahovali jednogólový náskok soupeře, ale to se ještě před druhou přestávkou povedlo a rozhodovalo se tak ve třetí části. Dlouho jsme čekali na třetí branku zápasu, avšak v 59. minutě to vzal na sebe Tomáš Hertl, který se zleva trefil parádně. Následně ještě Pavelski přidal trefu do prázdné brány a dva body tak zůstanou v San Jose.

Střely na bránu

San Jose Sharks – 37
    Toronto Maple Leafs – 21

59:37 Joe PAVELSKI - 3:1

59:37
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Thornton získal puk ve středním pásmu a přes ulehajícího soupeře ho dokázal přihrát JOEU PAVELSKÉMU. Ten se zjevil mezi kruhy, odkud naprosto bez problémů zakončil do prázdné brány. Pro Thorntona se jedná o gólovou přihrávku číslo 999! Asistence: Joe Thornton, Logan Couture.

59:31
    Nyní se však hosté nemohou dostat do kýženého tlaku a naopak v neutrální zóně odolávají kombinaci soupeře.

58:50
    Hosté samozřejmě nemohou čekat a okamžitě odvolávají Frederika Andersena. Toronto má šest hráčů v útočném pásmu!
    58:36 Tomáš HERTL - 2:1

58:36
    Tak to je rána z čistého nebe! Marleau parádně udržel puk proti trojici protihráčů a předal kotouč TOMÁŠI HERTLOVI. Český mladík dostal trochu prostoru u levého kruhu a trefil se přesně k bližší tyči Andersenovy brány! Asistence: Patrick Marleau, Brent Burns.

58:08
    No! Zdálo se, že Bozak se dopustil podražení, avšak sudí nadále nechávají pokračovat ve hře. Kotouč se dostává do neutrální zóny.

57:59
    Couture byl dobře bráněn soupeřem a proto mohl pouze zakončovat z poměrně velkého úhlu. Andersen bez potíží zasáhl.

57:09
    Dillonovo nahození od modré čáry se zastavilo před Thorntonem. Ten ale neměl dostatek času a prostoru na to aby se pokusil ohrozit hostujícího brankáře.

56:57
    Melker Karlsson se sice hodně snažil udržet se na modré čáře, ale nakonec je přeci jenom odpískán ofsajd San Jose.

56:16
    Tempo hry nám poněkud opadlo. Ani jeden z celků se už neodhodlává ke zběsilé ofenzívě a možná už se tak pomalu čeká na prodloužení.

55:38
    Marleauova rozehrávka se dostala pouze na střídačku hostujícího celku. Po komerční přestávce se bude vhazovat u Jonese.

55:02
    Rovněž na levé straně měl velkou rychlou Marleau, který si to namířil k bráně. Nakonec se však odhodlal k nepřesné zadovce.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 33. Dillon (Labanc, Pavelski), 59. Hertl (Marleau, Burns), 60. Pavelski (J. Thornton, Couture) – 27. Matthews (Leivo, W. Nylander)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Labanc, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Marleau, Couture (A), Bødker – Hertl, Tierney, J. Ward – Sörensen, Haley, M. Karlsson.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Marčenko, Hunwick (A), R. Polák – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Hyman, Matthews, W. Nylander – Komarov, Kadri, Co. Brown – M. Martin, Boyle, Leivo.

Rozhodčí: Brad Watson, Frederick L’Ecuyer – John Grandt, Brandon Gawryletz

Diváci: 17 515