Quevilly Rouen – Guingamp 1:2 (kon.) | Avranches – Štrasburk 1:1 (6:5 po pen.) | Chamois Niortais – PSG 0:2 (kon.)
Marseille – Monaco 3:4 (po pr.)
US Quevilly Rouen
1:2 (0:0)
EA Guingamp
Středa 01.03.2017, 18:30 • Stade Robert-Diochon • Francouzský pohár • Osmifinále

Děkuji za pozornost a těším se na Vás příště. (20:28:11)

Viděli jsme velmi zajímavý osmifinálový zápas francouzského poháru mezi týmy Quevilly Rouen a EA Guingamp. Roli favorita nakonec potvrdilo hostující mužstvo i přesto, že jejich výkon v prvním poločase nebyl moc dobrý. Ve druhé půli se jim podařilo vstřelit dvě branky, které definitivně změnili ráz zápasu. Soupeř zareagoval pouze jednou brankou, a tak se loučí s domácím pohárem. Naopak EA Guingamp postupují do dalšího kola.

90+3
    90+2. VIGNAUD - 1:2

90+2
    Quevilly právě vstřelilo branku!
    Přímý volný kop rozehráli domácí opravdu výborně. Střela PIERRA VIGNAUDA zaplavala k levé tyči Johnssonovy svatyně.

90
    Quevilly mají zajímavou standartní situaci.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Už to vypadalo že domácí útočník půjde sám na brankáře, ale praporek pomezního zůstal nahoře.

88
    Střídání v týmu US Quevilly Rouen: ze hřiště odchází Basque, přichází Berthelemy.