Boston – NY Rangers 1:2 (kon.) | Buffalo – Arizona 6:3 (kon.) | Washington – New Jersey 1:0 (kon.)
Columbus – Minnesota 1:0 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Nashville 2:1 (kon.)
Ottawa – Colorado 2:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 4:5 (kon.) | Los Angeles – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Montreal Canadiens
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Nashville Predators
Pátek 03.03.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (04:27:59)

1.Paul Byron (MTL) – 1 + 0.
    2. Carey Price (MTL) – 96 % úspěšnost zákroků.
    3. Pekka Rinne (NSH) – 92.3 % úspěšnost zákroků.

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, střely na branku: 3, čas na ledě: 18:08.

Ve třetí třetině jsme nakonec viděli 2 branky, obě na straně domácího týmu. Nejprve v 51. minutě s pomocí obránce skóroval Byron, potom 8 vteřin před koncem rozhodl o vítězství domácího týmu skvělým gólem Byron. Sledovali jsme vyrovnanou partii, kterou pro sebe ve třetí třetině urvali Canadiens a připisují si další 2 body do tabulky.
    Střely po 3. třetině: MTL – 26, NSH – 25.

59:51
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal rozhoduje zápas! PAUL BYRON vypíchl puk na vlastní modré čáře vyhrál sprinterský souboj s obráncem a střelou mezi betony připisuje 2 body Montrealu. Pro domácího útočníka to byl gól po 20ti zápasech! Bez asistence.

59:00
    Subbanovu dělovku od modré obětavě zblokoval Radulov.

58:40
    Nashville se dostal do přečíslení 3 na 2, které vyřešil Johansen střelou na přední tyč, Price si připsal povedený zákrok.

58:20
    Montreal kombinuje s pukem ve vlastní třetině.

58:00
    Ekholmova rozehrávka byla hodně nepřesná, ale Arvidsson vyhrál sprint s Jemelinem a zabránil icingu.

57:50
    Offside zastavil domácí útok.

57:10
    Rinne podržel střelu Lehkonena a následuje komerční přestávka.

56:50
    Petryho bomba od modré minula branku Rinneho.

56:10
    Sledujeme svižný hokej nahoru dolů, oba týmy si vytvořily několik šancí, ve kterých mohly rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

55:20
    Watsonova nahrávka backahndem před branku nenašla nikoho v bílém dresu a nyní útočí zase Habs.

54:15
    Canadiens přečkali oslabení a tím probudili domácí fanouy, kteří začalli fandit, nyní je v Bell Center skvělá atmosféra!

53:40
    Benn vyhazuje kotouč a osvobozuje domácí!

53:00
    Nashville má obrovský tlak a střílí ze všech pozic, Price předvádí skvělé zákroky!

52:40
    Weber osvobozuje Canadiens.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 51. Gallagher (Galchenyuk), 60. Byron – 19. Ellis (P. K. Subban, Fisher)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Markov, S. Weber, Jemelin, Petry, Jo. Benn, Beaulieu – Pacioretty, Danault, Radulov – Lehkonen, Galchenyuk, Gallagher – Byron, Plekanec, A. Shaw – King, McCarron, T. Mitchell.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Y. Weber, Irwin – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Fisher, C. Smith – C. Wilson, Järnkrok, Neal – Fiddler, Watson, McLeod.

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Brisebois, Galloway

Diváci: 21 288