Manchester Utd. – Bournemouth 1:1 (kon.) | Leicester – Hull City 3:1 (kon.) | Stoke – Middlesbrough 2:0 (kon.)
Swansea – Burnley 3:2 (kon.) | Watford – Southampton 3:4 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Liverpool – Arsenal 3:1 (kon.)
Liverpool FC
3:1 (2:0)
Arsenal FC
Sobota 04.03.2017, 18:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 27. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:25:36)
    Arsenal ani dnes na Liverpool nevyzrál, na Anfield Road prohrál 1:3.

Je konec, tři body pro Liverpool definitivně pojistil v první nastavené minutě Georginio Wijnaldum, Tím také definitivně zhasly naděje Arsenalu na nějaké body. Po nevýrazném prvním poločase se Arsenal snažil o zvrat ve druhé půli, hosté nezačali vůbec špatně, ale nakonec na víc, než na jeden gól, to nestačilo. Když pak hosté vložili všechny své síly, v samém závěru zápasu do útoku, inkasovali potřetí a bylo po zápase.

90+4

90+3
    Zákroky brankáře Arsenalu Petra Čecha – 4.

90+3
    Zákroky brankáře Liverpoolu Mignoleta – 2.

90+3
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Trent Alexander-Arnold.

90+2
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Lucas Leiva.
    90+1. Georginio WIJNALDUM - 3:1

90+1
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Skvělou práci odvedl ve středu hřiště Lallana, který to neuspěchal, počkal si na nejvhodnější okamžik k přihrávce, našel na pravé straně Origiho, ten si naběhl blíže k vápnu a poslal míč před branku, kde byl již volný GEORGINIO WIJNALDUM, jež prostřelil Petra Čecha.

89
    V samém závěru je to ze strany Arsenalu již tak trochu křeč, domácí se dobře brání a nepouští soupeře do blízkosti vlastního vápna.

87
    Útočný faul Alexise Sáncheze na bránícího Adama Lallanu, míč tak získávají domácí, rozehrávat bude gólman Simon Mignolet.

86
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině. Vše je ale přerušeno hvizdem sudího a míč tak získávají hosté.

84
    Rohový kop Liverpoolu, z pravé strany, rozehrává James Milner, ale míč získávají hosté, kteří jdou hned dopředu.
    83. Divock Origi (Liverpool) hlavičkuje do tyče!

83
    Arsenal měl velké štěstí, po volném kopu Milnera hlavičkuje Divock Origi do tyče!

82
    Shkodran Mustafi (Arsenal) fauluje Divocka Origiho, na své polovině, volný kop pro Liverpool, z levé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky Petra Čecha.

81
    Nepřesným centrem Theo Walcotta končí rychlá akce Arsenalu, po pravé straně, domácí následně dostávají míč až k Petru Čechovi.

Martin Dvořák

Branky: 9. Firmino (Mané), 40. Mané (Firmino), 90+1. Wijnaldum (Origi) – 57. Welbeck (Alexis Sánchez)

Karty:   68. Can (LIV) – 35. Coquelin (ARS), 78. Xhaka (ARS)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 5:3.
    Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Matip, Klavan, Milner (C) – Wijnaldum, Can, Lallana (90+2. Lucas Leiva) – Mané (90+3. Alexander-Arnold), Firmino, Coutinho (80. Origi).
    Náhradníci: Karius – Lovren, A. Moreno, Alexander-Arnold, Woodburn, Lucas Leiva, Origi.

Arsenal FC: Čech – Bellerín, Koscielny (C), Mustafi, Monreal – Coquelin (46. Alexis Sánchez), Xhaka – Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Welbeck (74. Walcott) – Giroud (74. Lucas).
    Náhradníci: Ospina – Gabriel, Gibbs, Ramsey, Alexis Sánchez, Walcott, Lucas.

Rozhodčí: Robert Madley