Lorient – Marseille 1:4 (kon.) | Toulouse – Lille 1:1 (kon.) | Monaco – Nantes 4:0 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (1:0)
Lille OSC
Neděle 05.03.2017, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (18:50:58)

Hosté se ve druhé části dočkali vyrovnávací branky. Postaral se o to v 80. minutě Benzia. Jenže čtyři minuty na to mohlo Toulouse opět vést. Braitwaite měl k příležitosti penaltu, ale tu neproněnil. Zápas tak končí výsledkem 1:1.

90+3

90+3
    Hraje se u středového kruhu. Vypadá to, že už se nic zajímavého nestane.

90+1
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Ola Toivonen.

88
    A opět volný přímý kop. O těchto v dnešním utkání je, protože jsem jich viděli opravdu hodně. Ani Trejo ale svým centrem nenašel žádného ze spoluhráčů.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Pavle Ninkov.

86
    Přinesl nám ještě jeden volný přímý kop domácích. Jean ale svým pasem trefil pouze stojící zeď před sebou.

85
    Psychická výhoda tak je momentálně na straně Lille. Uvidíme, co nám závěr zápasu ještě přinese.
    84. Penalta

84
    Braitwaite si vzal míč na starost. Ranou po zemi gólmana nepřekonal, následně se dostal k dorážce, ale skvělý Enyeama opět zasáhl.

84
    Žlutou kartu dostává Vincent Enyeama (Lille OSC).

84
    Je tu velká šance pro Toulouse! Penalta!

82
    Rázem je Lille nabuzeno a tlačí se dopředu. Domácí jsou zaskočeni. Zatáhli se před vlastní vápno a brání se.

81
    Žlutou kartu dostává Alban Lafont (Toulouse FC).

80
    Lille právě vstřelilo branku!
    Tentokrát už defenzíva Toulouse nestačila. Nejprve Lafont vyrazil střelu před sebe a Eder dorážel. Míč sice netrefil vůbec ideálně, ale balón doputoval až k noze ANWARA EL GHAZIHO, a ten z dorážky doklepl míč za brankovou čáru.

79
    Corchia se vydal na útočný výlet, ale po jeho nákop opět úřadovala obrana domácích.

78
    Centr směřující do šestnáctky domácích sklepl Moubandje elegantně hrudí do rukavic svého gólmana.