Přerov – Olomouc 3:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 2:4 (kon.) | Poruba – Warriors Brno 6:5 (po pr.)
Tábor – Liberec 2:8 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
6:5 (1:0, 1:2, 3:3 - 1:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 04.03.2017, 14:00 • RT TORAX ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Pro dnešní den se z RT TORAX ARENY loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek soboty. (16:17:58)

Stínový souboj ve výhrách v prodloužení vyhrává Poruba poměrem 3:1 a díky zisku dvou bodů gólem Tomáše Husáka zůstává v konečné tabulce na čtvrtém místě.

61:44
    Poruba právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ HUSÁK je znám, že má v prodloužení tah na bránu a společně s kapitánem Anlaufem, kdy si vyměnili dvakrát puk a přelstili obranu i gólmana, slaví Poruba výhru. Asistence: Jan Anlauf.

61:32
    Warrior se do útočné třetině sice dostává, jenže ke střele už nikoliv.

60:30
    Tam zakončoval Bořuta. Sudí vykazuje domácí z pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

60:09
    Husák zachycuje vyhrané buly a i když následně ve středním pásmu kotouč ztrácí, dokázal jej opět vybojovat a ujíždět na bránu hostů.

60:01

Warrior utkání zdramatizoval a opět se bude o vítězi rozhodovat v prodloužení. Díky třem přesným trefám Brna při hře tři na tři dokázalo vyrovnat.

60:00

59:51
    Icing Warrioru není pískán. Hosté si totiž puk za Morysovu branku dojíždí.

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:18
    Brankář Geidl vykrývá pokus Stodůlky.

58:50
    Morys vypíchává holí puk Geidlovi, který se na bránu řítil od levého mantinelu.

Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Autorem branky je HOLOTÍK. Asistence: Geidl a Bazala.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 9. Husák, 26. Foldyna (Häring, Husák), 44. Bořuta (Anlauf, Stodůlka), 46. Anlauf (Bořuta, Havlík), 51. Husák, 62. Husák (Anlauf) – 24. Geidl (Krška, Mrkvica), 25. Holotík (Hrstka, Mikulica), 56. Holotík (Geidl), 56. Koryčánek (Mrkvica), 57. Holotík (Geidl, Bazala)

HC RT TORAX Poruba: Morys (Mokrý) – Machů, Pitucha, Havlík, Husák – Krátký, Bořuta, Stodůlka – Anlauf, Häring, Foldyna – Fabianczyk, Pavlík, Boniatti
    HCM Warriors Brno: Lambert (Geidl) – Bazala, Mrkvica, Korčián, Bartoš, Mahdal – Hrstka, Kuchař, Koryčánek, Krška, Marčík, Holotík, Kučera, Geidl, Mikulica, Denk

Rozhodčí: Smilek – Rožánek, Hykel