Liberec – Příbram 2:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:0 (kon.) | Karviná – Zlín 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:0 (0:0)
FC Zlín
Neděle 05.03.2017, 18:05 • Městský stadion, Karviná - Ráj • ePojisteni.cz liga • 19. kolo

Z deštivé Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (20:11:53)

Na pozicích v tabulce se nic nezměnilo. Karviná zůstává na sedmém místě, ale důležité 3 body ji odpoutávají od týmů, které se musí strachovat o záchranu. Zlín je stále ještě čtvrtý, avšak Mladá Boleslav mu již dýchá na záda.

Žluté karty: 1-3

Rozpačitý začátek druhého poločasu zčistajasna rozčísla parádní gólová akce Karviné, na jejímž konci byl Kalabiška. Domácí se poté soustředili spíše na bránění hubeného vedení, což se jim dařilo. Zlín se nedokázal prosadit do šance, navíc si nevytvořil ani územní převahu. Hru kouskovala častá přerušení, nepřesnosti a krvavá nezaviněná zranění. Až v posledních 20 minutách se hosté přeci jen více usazovali na útočné polovině, ale obrana Karviné dnes fungovala spolehlivě. Z pohody ji nevyvedla ani nepochopitelná akce vlastních fanoušků, kteří zaházeli hřiště světlicemi. V posledních minutách Zlín konečně zahrozil, Traoré pálil z dálky, Diop málem dosáhl na sklepnutý míč před prázdnou branku a v 94. minutě měl velkou šanci Beauguel, ale nic z toho se neujalo a Karviná slaví první jarní vítězství. Naopak Zlín nevyhrál již popáté v řadě, nevstřelil během té doby ani gól a začíná vyklízet pozice na čele tabulky.

90+4
    90+4. Šisler vykopl Beauguelovu střelu z prázdné brány

90+4
    Hošek zkusil nasimulovat hlavičku, ale rozhodčí to nechává být. Po rohu poté vznikl ještě závar, Beauguel střílel podél Laštůvky, ale míč mířil vedle, navíc ho jeden z obránců odkopl pryč. Karviná to ubránila a vítězí!

90+4
    Ještě jeden.
    90+3. Tečovaná Gajičova rána proletěla těsně vedle tyče

90+3
    Tvrdá rána Gajiče zpoza vápna byla tečována, roh pro Zlín.

90+3
    Zlínu se nedaří usadit na útočné polovině.

90+2
    Taktické střídání, Budínského nahrazuje Jovanović.
    90+2. Na centr málem dosáhl Diop, Laštůvka se vztekal

90+2
    Beauguel sklepával míč k pravé tyči Diopovi, ale tomu chyběl malý kousek, aby k němu doklouzal!

90+1
    Centr propadl na penaltun k jednomu z domácích, který nekompromisně posílá míč do autu.