Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:2 (0:2 po s.n.) | Florida – Dallas 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – Detroit 4:3 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
Buffalo Sabres
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 05.03.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Ode mě je to již vše. Za pozornost děkuje Jiří Sameš. Přeji hezký zbytek nedělní noci a těším se u dalšího onlajnu! (04:03:50)

Sabres odehrají další utkání v neděli 5. března, kdy se v 23:00 představí na ledě Pittsburghu Penguins.
    Lightning se po dvou venkovních střetnutí vrátí zpět domů a 7. března od 1:30 se utkají s New Yorkem Rangers.

3. hvězda: Ryan O'Reilly (BUF) 1+0

Je za námi utkání mezi Sabres a Lightning. Svěřenci Jona Coopera v něm vítězí 2:1 po samostatných nájezdech.
    Skóre zápasu otevřeli domácí Sabres, když přesilovou hru využil Ryan O'Reilly. Tampě se podařilo srovnat v 23. minutě, kdy se po Hedmanově chytré přihrávce prosadil Tyler Johnson. Ve třetí třetině a v prodloužení branka nepadla a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich se prosadili jen hráči Lightning: Brayden Point a Nikita Kučerov.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Autorem vítězné branky je BRAYDEN POINT.
    Nikita KUČEROV

2. série
    0:2
    Kučerov to udělal mazaně! Naznačil střelu a kotouč prošel mezi betony Lehnera až do branky.

2. série
    0:1
    Eichel zvolil střelu, Vasilevskij zasahuje.
    Brayden POINT

1. série
    0:1
    Brayden Point uspěl proti Lehnerovi střelou na lapačku.

1. série
    0:0
    Reinhart s blafákem do forhendu neuspěl. Vasilevskij jeho záměr přečetl.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi nám nerozhodlo ani prodloužení. Na řadu tedy přijdou samostatné nájezdy.