Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:2 (0:2 po s.n.) | Florida – Dallas 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – Detroit 4:3 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Dallas Stars
Neděle 05.03.2017, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:45:50)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 15 713 diváků!

Střely na branku: 42 – 34

Je dobojováno! Dallas zvládl utkání na ledě Floridy a vítězí 2:1. Hosté vstoupili do utkání lépe a už ve 12. minutě se po nádherné akci prosadil Jamie Benn. Domácí však ještě před přestávkou vyrovnali, když se prosadil Jonathan Huberdeau ! Od té doby byla Florida lepším celkem. Nick Bjugstad ve druhé třetině zakončoval takřka do prázdné branky, ale naneštěstí pro Pantery klec minul. V závěrečné periodě zase řádil Thomas Vanek, ale ani on Lehtonena nepřekonal. Domácí poté čekal krutý závěr. Minutu před koncem totiž John Klingberg vrátil Dallasu vedení a Florida už nestačila vyrovnat ani při hře bez brankáře.

59:30
    Reimer míří na střídačku a domácí hokejisté zkoušejí vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

59:23
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!

59:14
    Faksa se dostal do dobré střelecké pozice, vyslal ránu zápěstím, jenže Reimer se v brankovišti stačil roztáhnout a ještě drží naději domácích na vyrovnání.
    58:53 John KLINGBERG - 1:2

58:53
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak tohle je šok pro domácí celek! Dallas se minutu před koncem třetí třetiny dostává do vedení 2:1! Hosté se usadili v útočném pásmu, JOHN KLINGBERG si najel na přihrávku do volného prostoru a krásnou střelou o tyč poslal Dallas do vedení! Asistence: Tyler Seguin, Jamie Benn.

58:20
    Jokinen se natahoval po střílené přihrávce před branku. Finskému útočníkovi scházel opravdu malá kousek k tomu, aby mohl zakončovat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:38
    Vanek spěchal do útočného pásma, uvolnil Bjugstada, který se dral před branku, ale brankář Lehtonen tentokrát nemusel zasahovat.

57:05
    Barkov si vybruslil do střelecké pozice, nicméně brankář Reimer měl proti jeho ráně čistý výhled a kotouč vyrazil do rohu.

56:25
    Jokinen tentokrát prodloužil do útočného pásma na Trochecka. Druhý jmenovaný se však proti přesile obránců Dallasu nedokázal prosadit.

56:10
    Jokinen zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej hostující zadáci obrali o puk, ale sami jej pouze poslali na zakázané uvolnění.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 17. Huberdeau (Marchessault, Barkov) – 12. Ja. Benn (Seguin, Spezza), 59. Klingberg (Seguin, Ja. Benn)

Florida Panthers: Reimer (Berra) – Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Demers, Matheson – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Marchessault, Bjugstad, Vanek – Sceviour, MacKenzie (C), S. Thornton.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Johns, Hamhuis, Pateryn, Oleksiak, Nemeth – Spezza, Seguin (C), Ja. Benn (A) – Sharp, Faksa, McKenzie (A) – B. Ritchie, Eakin, Hudler – Hemský, D. Shore, Dowling.

Rozhodčí: Sutherland, Rooney – MacPherson, Nagy

Diváci: 15 713