Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (po pr.) | Kobra – K. Vary 2:3 (kon.)
Mountfield HK – Letňany 3:2 (1:0 po s.n.) | Vsetín – HK MD Šumperk 6:2 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 1:4 (kon.) | Vítkovice – Havířov 1:4 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 5:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Neděle 05.03.2017, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost. Loučím se s Vámi, přeji pohodový zbytek nedělního dne a zase někdy na počtenou! (13:59:46)

V prodloužení jsme se tedy dočkali rozuzlení, po Labuzíkově akci se na druhé straně prosadil David Dobša a rozhodl o konečné podobě výsledku.

62:55
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí rozhodují o výsledku utkání, Moucha našel přesnou nahrávkou DAVIDA DOBŠU, kterým svým druhým zásahem v utkání stvrdil výhru Bruslařů. Asistence: Lukáš Moucha.

62:38
    Labuzík sebral puk za domácí bránou a vykroužil pěkný oblouk na levý kruh, jeho rána bekhendem ale končí vedle.

62:06
    Rudolph dobře kombinuje se Zajíčkem, nakonec z toho i byla zajímavá střela, tu ale zastavil pozorný Němeček.

60:56
    Do podobné šance se na druhé straně hnal Dobša, ani jemu se však nevedlo.

60:40
    Janča našlápl do úniku, Rylich se ale nenechal překonat a zastavil puk levým betonem.

60:14
    Moucha sice nenašel Hese, domácí se ale drží u puku.

60:01

Ve třetí části jsme opět viděli po jedné brance na obou stranách, za Slavii se trefil Janča, hned po něm však vyrovnal Dobša. Čeká nás tak prodloužení.

60:00

Dnešní utkání sleduje 105 diváků.

59:38
    Hovorkova rána byla sražena do ochranné sítě.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:41
    Dobša zavezl kotouč do útočné třetiny, ale pak si nerozuměl se Zajíčkem a z nadějného útoku nic velkého nebylo.

58:05
    Pronikajícího Kižlina skvělým obranným zákrokem zastavil Hes.

57:31
    Křenek se otočil mezi kruhy a vystřelil, Rylich puk našel ve výstroji.

56:53
    Dobša obkroužil bránu a nahodil. Do dorážky se tlačil Zajíček, Němeček ale odolal.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 18. Simon (Zajíček, Sýkora), 52. Dobša (Zajíček, Simon), 63. Dobša (Moucha) – 7. Petrák (Havrda), 51. Janča (Křenek)

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Suk, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha (C), Chwastek, Závora, Sirotek, Simon
    HC Slavia Praha: Němeček (Dusil) – Stejskal, Moravec, Mareček, Palát, Klapka, Hovorka (C), Čapka – Švec, Kižlin, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Janča, Petrák, Rulc, Jágr

Rozhodčí: Wagner – Grundler, L. Svobodová