Kobra – Písek 12:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 3:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Děčín 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 4:0 (kon.)
Žďár n/S – Trutnov 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:3 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 13:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 3:2
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 05.03.2017, 17:00 • Zimní stadion, Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

59:31
    Time-out hostů. Plšek následně zůstává na střídačce a vhazování proběhne před Kůdelou.

59:22
    Sedláček stál sám před Plškem po krásném pasu Matějky! A opět famózní gólman Bobrů. Ve Valašském Meziříčí by tomuto brankáři měli tesat sochu.

54:51
    David Chrobeček ve středním pásmu trefil jednoho z domácích hráčů do obličeje hokejkou, což neuniklo hlavnímu arbitrovi a Šumperk bude hrát přesilovou hru.

54:36
    Draci právě vstřelili branku!
    Sedlák se rozhodl od modré čáry vypálit. Kotouč dokázal tečovat LUKÁŠ KRÁLÍK a Šumperk jde do vedení. Asistence: Tomáš Sedlák, Daniel Vachutka.
    52:39 Petr DVOŘÁK - 1:1

52:39
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Chrobočkovo nahození dokázal před Kůdelou dorazit PETR DVOŘÁK, a hosté tak vyrovnávají stav na 1:1. Tohle bude ještě velký nervák. Asistence: David Chroboček.

51:30
    Jakub Řezáč dostává dvě minuty za držení protihráče. Šance pro Valašské Meziříčí.
    50:14 Neproměněný nájezd Radka Fischera

50:14
    Radek Fischer byl faulován a následoval tak nájezd. Šumperský útočník ovšem neproměnil, pravděpodobně chtěl puk poslat mezi betony Plška, ale střela byla taková nijaká a gólman Bobrů i nadále drží svůj tým. Ovšem takovou podporu jakou měl z hlediště, to by mu mohl závidět v tu chvíli, kde jaký hokejista.

50:14
    Radek Fischer pojede trestné střílení!
    49:53 Petr Dvořák byl blízko vyrovnání

49:53
    Tak tohle byla gólovka! Petr Dvořák měl před sebou prázdnou branku, ve které už ani nebyl Kůdela. Zkušený hráč Valmezu branku netrefil a puk jen prolítl brankovištěm.

39:57
    A dvě minuty tentokrát pro Janotu za nedovolené bránění, tak teď z toho je solidní bramboračka.

39:52
    Dvojitý trest pro hráče hostů! Josef Fojtík dostává menší trest za sekání a Jiří Hajda dvě minuty za faul kolenem. Bude hrát přesilovka čtyři na tři.
    39:52 Draci stále naráží na výborného Plška

39:52
    A další tutovka domácího týmu! Tentokrát jí nedokázal proměnit Matějka! Plšek je fantastický. To je neskutečné!

39:25
    Tomáš Brunec se ještě snažil hasit situaci u předchozí akce, ovšem za cenu faulu. Dvě minuty za podražení.
    39:25 Další spálená tutovka domácích

39:25
    Tak Šumperk dneska nepromění ani tisíciprocentní šance! Tentokrát dokázal vybojovat Matějka puk a poslal pas na Daniela Vachutku, který tváři v tvář trefil opět pouze Plška.

38:38
    Vladimír Cink se provinil hákováním a půjde si zchladit hlavu za katr. Menší trest pro šumperského hráče.

34:45
    Následně Pořický v přerušené hře trefil Vymazala krosčekem a půjde si tak odsedět menši trest.
    34:45 Domácí byli blízko druhé brance

34:45
    Dvě obrovské šance Draků! Nejprve se hanl z trestné lavice sami dva na jednoho Drtil s Adamem, druhý jmenovaný nedokázal trefit puk do prázdné branky. V další šanci jeli sami na brankáře Matějka s Novosadem. Prvně jmenovaný ovšem nepřesně přihrál a Plšek tak zachytil puk.

32:26
    A nyní následuje početní výhoda hostů. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Drtil. Ten pod tlakem fauloval ve své obranné třetině.
    31:10 Velká šance Valašského Meziříčí

31:10
    Tak tohle byla obrovská šance! David Chrobeček vystřelil na branka Hynka Kůdely, který loktem vyrazil puk nad sebe. Kotouč následně doplachtil do horní sítě.

25:35
    Matějka ujel obraně hostů a chtěl vystřelit puk mezi Plškovi betony. Gólman dokázal nohy zcvaknout včas a zabránil gólu.

25:15
    Matějka nedokázal trefit odkrytou klec!

22:30
    Michal Nedbálek trefil mimo hru tvrdě Jana Matějku a hostující bek si tak odsedí menší trest. Dvě minuty za nedovolené bránění.
    21:55 Daniel HROCH - 1:0

21:55
    Michael Janota nahodil kotouč na branku, kde jej dokázal tečovat MICHAEL JANOTA. Puk následně změnil směr letu, na který nedokázal Plšek zareagovat. Asistence: Daniel Hroch, Radek Fischer.

17:59
    Vachutka si teď málem srazil puk do vlastní branky! Kotouč jen o pár centimetrů minul tyčku Kůdely.

14:25
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává David Varga.

10:05
    Tentokráte si nedovoleně počínal bek Šumperka Tomáš Sedlák a půjde si na dvě minuty sednout na lavičku hanby za napadení.

07:20
    Druhé vyloučení hostů, první individuální pro Baroše. Nyní je vyloučen za držení protihráče.

04:13
    Špatné střídání hostujícího celku. A Šumperk si zahraje přesilovou hru. Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána hráčská lavice. Trest odpyká Vojtěch Baroš.

03:15
    Kývala dostal naprosto luxusní pas od svého spoluhráče. Forvard Bobrů ovšem ztroskotal v koncovce na Kůdelovi, který jeho ránu vyrazil. No, tohle byl krásný zákrok a jedna z největších šancí od začátku utkání.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 22. Janota (Hroch, Fischer), 55. Králík (Sedlák, Vachutka) – 53. Dvořák (Chroboček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Ďurkáč, Fišera, Janota, Drtil, Řezáč – Matějka (C), Vymazal, Novosad – Sedláček, Králík, Vachutka – Cink, Hroch, Fischer – Ostřanský, Langr.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Dudek, Nedbálek, Báchor (C), Hajda, Baroš, Varga Mar. – Brunec, Dvořák, Kývala – Fojtík, Studený, Dalajka – Pořický, Hladiš, Martiník – Varga Mir., Hlaváč, Varga D. – Podešva

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Urubčík